Sorum var 5 hafta 6 günlük te hastaneye gittim sadece kese göründü, doktor 1 hafta sonra tekrar çağırdı, sadece kese görünmesi normal mi?

• Konbuyu başlatan Ebuş
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuş tarafından oluşturulan 5 hafta 6 günlük te hastaneye gittim sadece kese göründü, doktor 1 hafta sonra tekrar çağırdı, sadece kese görünmesi normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 513 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 hafta 6 günlük te hastaneye gittim sadece kese göründü, doktor 1 hafta sonra tekrar çağırdı, sadece kese görünmesi normal mi?
Konbuyu başlatan Ebuş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebuş
M

Mervegnr

Guest
Canım bende 5 haftalikken gittim. Benimde sadece kese göründü kalp atışını duyamadık.2-3 hafta sonra tekrar gel dedi. Senin gibi bende çok mrk ediyorum inşallah hayırlı haberler alırız.

E

Ebuş

Guest
Canım bende 5 haftalikken gittim. Benimde sadece kese göründü kalp atışını duyamadık.2-3 hafta sonra tekrar gel dedi. Senin gibi bende çok mrk ediyorum inşallah hayırlı haberler alırız.
İnşallah canım, normalde kesenin içinde bi belirti falan oluyomuş onuda yazılarda falan gördüm 5 buçuk haftalarda kalp atışı duyanlar oluyomuş , doktor sadece kese görünüyor dediğinde aklıma direk boş gebelik geldi kendimce çok üzüldüm, ama yorumları görünce içim rahatladı biraz, tabi herşey Rabbimin elinde, inşallah bi sıkıntı olmaz , dediğiniz gibi hayırlı haberler alırız

3

3prensesannesimm

Guest
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.