5aylık erken doğum yapanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Merve58buluy tarafından oluşturulan 5aylık erken doğum yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 584 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 5aylık erken doğum yapanlar
Konbuyu başlatan Merve58buluy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Merve58buluy

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar
Eylul ayında 5 aylıkken erken dogum yaptım bebegimi kaybettim tabiki eşim ben ve ailelerimiz çok istiyoduk eşim hamileyken ayrı bi ilgi gösteriyodu ama malesef olmadı şimdi tekrar deniyoruz beklemek istemiyorum ama bebeğimi maybetikten sonra panik olmaya başladim hemen öğrrnmek istiyorum hergün test yapıyorum ve korkuyorum da bu durumu nasıl atlatıcam bilmiyorum eşim çok kızıyo vesürekli tartışıyoruz aslında o haklı ama elimde değil varmı erkrn doğumdan sonra hamile kalan annrlerimiz

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar
Eylul ayında 5 aylıkken erken dogum yaptım bebegimi kaybettim tabiki eşim ben ve ailelerimiz çok istiyoduk eşim hamileyken ayrı bi ilgi gösteriyodu ama malesef olmadı şimdi tekrar deniyoruz beklemek istemiyorum ama bebeğimi maybetikten sonra panik olmaya başladim hemen öğrrnmek istiyorum hergün test yapıyorum ve korkuyorum da bu durumu nasıl atlatıcam bilmiyorum eşim çok kızıyo vesürekli tartışıyoruz aslında o haklı ama elimde değil varmı erkrn doğumdan sonra hamile kalan annrlerimiz
Canım rabbim sabır versin öncelikle.ama bekle vücudun bir toparlayın kendini kafaya taktinmi olmuyor emin ol.biraz zor bişey istiyorum senden ama zamana bırak esinide kendinide yıpratma bu süreçte ne yumurtanin ne de spermlerin kalitesini düşürme stres yaparak

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar
Bence stres yapma biraz Zamana bırak kendini vücudunu dinle sağlık beslen hem psikolojik hem ruhen arın elbet çok çocukların olacak sen onemlisin bu vücut bu beden senin stres yapma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar