Sorum var 6+5 kese gorundu ama bebek gorunmedi.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seydaglck tarafından oluşturulan 6+5 kese gorundu ama bebek gorunmedi. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6+5 kese gorundu ama bebek gorunmedi.
Konbuyu başlatan Seydaglck
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

Seydaglck

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Bugun ilk muayenemi oldum İntrauterin 18 mm 6+5 haftayla uyumlu gs izlendi dedi doktor. Kese olusumu guzel ama bebegi gormek icin erken dedi 3 hafta sonra gel bida dedi. Ama 6 haftalik icin fetüsü gormemek biraz kafami karistirdi. Bi aydinlatabilir misiniz beni ? Birde bu intrauterin nedir ? Simdiden teşekkürler ☺️

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Bugun ilk muayenemi oldum İntrauterin 18 mm 6+5 haftayla uyumlu gs izlendi dedi doktor. Kese olusumu guzel ama bebegi gormek icin erken dedi 3 hafta sonra gel bida dedi. Ama 6 haftalik icin fetüsü gormemek biraz kafami karistirdi. Bi aydinlatabilir misiniz beni ? Birde bu intrauterin nedir ? Simdiden teşekkürler ☺️
Hım aynı gün gitmişiz doktor günlerimiz aynı gibi bende 7 haftaydim baya baktı doktor biraz sıkıntı var sandım ama dedi bişey yok kalp atişi var düşük dedi erken ultrasyonda 6+3 haftalık dedi doktor bana yani keşke birine daha gozuksen derim benimde başima çok geldi 4 düşük yaşadim intrauterin bende bilmedim keşke deseydin doktora nedir diye inş bişey yoktur görürsün cnm moralini bozma🙏

Seydaglck

Kayıtlı Üye
rank
Hım aynı gün gitmişiz doktor günlerimiz aynı gibi bende 7 haftaydim baya baktı doktor biraz sıkıntı var sandım ama dedi bişey yok kalp atişi var düşük dedi erken ultrasyonda 6+3 haftalık dedi doktor bana yani keşke birine daha gozuksen derim benimde başima çok geldi 4 düşük yaşadim intrauterin bende bilmedim keşke deseydin doktora nedir diye inş bişey yoktur görürsün cnm moralini bozma🙏
Evet bende baska birine gorunmeyi dusunuyorum. Ya keske sorsaymisim ilk gebelik benim ve 3 yil sonra gelen bi mucize fazlaca heyecanliydim dilim tutuldu resmen soramadim hicbisey 😃

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım 1 2 hafta icinde bebegini görürsün ilk olarak kese oluşur 1 2 hafta içinde ise bebek oluşmaya başlar Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle gözün aydın canım geç döllenme oldu ise bebek ondan görünmemiş olabilir ki zaten kese 4 5. Haftda oluşmaya başlıyor yani şuan miniğin gözükmemesi normal 8. Haftaya kadar kalp atışı duymayan anneler var burda canım canını sıkma.

Seydaglck

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle gözün aydın canım geç döllenme oldu ise bebek ondan görünmemiş olabilir ki zaten kese 4 5. Haftda oluşmaya başlıyor yani şuan miniğin gözükmemesi normal 8. Haftaya kadar kalp atışı duymayan anneler var burda canım canını sık

Öncelikle gözün aydın canım geç döllenme oldu ise bebek ondan görünmemiş olabilir ki zaten kese 4 5. Haftda oluşmaya başlıyor yani şuan miniğin gözükmemesi normal 8. Haftaya kadar kalp atışı duymayan anneler var burda canım canını sıkma.
Cok teşekkür ederim ☺️♥️

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Bundan yaklaşık 3 hafta once doktora gittiğimde doktor bana da dedi kese var bebek yok boş gebelik olabilir diyee😤sonra kan tahlili verdim bhcg yuksek cıktı 2 gun sonra yine gel dediler gittiğimde kesenin için de bişey var ama cok cok küçük 1 hafta sonra gel dediler gittgimde minigim buyumuş ve kalbi atıyordu. Tabi dinleyemedim carsamba gunu yine gidicem inş o gun daha iyi gorur duyarım o minik kalbini😍doktorun 3hafta sonra gel diye cok gec Bi zmn soylrmiş bence 1 hafta bekle sonra Bi özele görun derım

Seydaglck

Kayıtlı Üye
rank
Bundan yaklaşık 3 hafta once doktora gittiğimde doktor bana da dedi kese var bebek yok boş gebelik olabilir diyee😤sonra kan tahlili verdim bhcg yuksek cıktı 2 gun sonra yine gel dediler gittiğimde kesenin için de bişey var ama cok cok küçük 1 hafta sonra gel dediler gittgimde minigim buyumuş ve kalbi atıyordu. Tabi dinleyemedim carsamba gunu yine gidicem inş o gun daha iyi gorur duyarım o minik kalbini😍doktorun 3hafta sonra gel diye cok gec Bi zmn soylrmiş bence 1 hafta bekle sonra Bi özele görun derım
Aynen bende oyle düşündüm daha erken bi vakitte gidicem. Teşekkür ederim ☺️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar