Sorum var 6+5 te ucak yolculugu yapanlar

• Konbuyu başlatan Mary3453
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mary3453 tarafından oluşturulan 6+5 te ucak yolculugu yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 124 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6+5 te ucak yolculugu yapanlar
Konbuyu başlatan Mary3453
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
M

Mary3453

Guest
6+0 da kese var bebek veya kalp atisini duymadim dr on gun sonra gel dedi ama ucak yolculugu yapmam lazim bu kadar erken yolculuk yapan varmi aranizda bir sorun yasadiniz mi ? 6+5 fln oluyor ucaga binecegim zaman

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
6+0 da kese var bebek veya kalp atisini duymadim dr on gun sonra gel dedi ama ucak yolculugu yapmam lazim bu kadar erken yolculuk yapan varmi aranizda bir sorun yasadiniz mi ? 6+5 fln oluyor ucaga binecegim zaman
Bence riske atma çünkü ilk aylar kendi başına zaten düşük riski olduğu için ikinci trimestere kadar dikkatli ol en azından düsuk riski geçene kadar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bence riske atma çünkü ilk aylar kendi başına zaten düşük riski olduğu için ikinci trimestere kadar dikkatli ol en azından düsuk riski geçene kadar
Katılıyorum ve doktoruna sor bence . Yani eğer mecbur değilsen uçağa binme derim .

Tüm sayfalar yüklendi.