6. Ay aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan 6. Ay aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 987 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6. Ay aşısı
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya ben her ihtimale karşı aşı dan önce ya da sonra ağrı kesici ateş düşürücü veriyordum onunla ilgili bir sorun yaşamadım şükür birde çok şükür hiç ateşi fln şişmemişti
Aşılardan önce ağrı kesici, ateş düşürücü vermek aşı etkisini azaltır ve 6 aylık aşıdan sonra 20 dakika bebek bişey yiyip içmez bitanem

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aşılardan önce ağrı kesici, ateş düşürücü vermek aşı etkisini azaltır ve 6 aylık aşıdan sonra 20 dakika bebek bişey yiyip içmez bitanem
Canım vAlla hemşire de ver demişti onun için verdim bende ama vermediğim zaman da oldu çok şükür sorun olmdi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Demekki yusahanin bünyesi öyle benim kızım ilk asisinda çok kotu oldu ama oburlerinde bişey olmadi
Bizimkinin diğer aşıları kâbus gibiydi resmen. Geceleri acile gidiyorduk 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım vAlla hemşire de ver demişti onun için verdim bende ama vermediğim zaman da oldu çok şükür sorun olmdi
Çok şükür bitanem 🙏🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün Yuşa Han sabah saat 10:30 da 6 aylık aşılarını oldu. Çok şükür bu saate kadar ateşi çıkmadı ama bundan sonra çıkar mı diye şüpheliyim. Sizin bebekleriniz nasıl atlatmıştı ?
Bu saatten sonra da kolay kolay çıkma canım endişe etme ince giydir üşütmesin ama odasınin havası serin olsun üstünü çok örtme birşey olmaz Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar