6 gündür adetim geçiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_kavillioğlu tarafından oluşturulan 6 gündür adetim geçiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,239 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 gündür adetim geçiyor
Konbuyu başlatan Merve_kavillioğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_kavillioğlu

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Minnoş lar merhabalar 2 hafta önce idrar yolu enfeksiyonu için acile gittim idrar ve kan tahlili yapıldı aşırı iltihap oldugu söylendi 1 tane çok kuvvetli toz kullandım tek kullanımlık 1 haftada 14 taplet cipronatin kullandım geçen hafta pazar günü ilacım tamamen bitti ve 19. Da adet olmam gerekirken 6 gündür adetim geçiyor ve bu gün afedersiniz akıntı ile hafif bir lekelenme geldi siz adet başlangıcı mı yoksa hamilelik belirtisimi
Nasıl bı leke cnm kahvrerengi mi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Minnoş lar merhabalar 2 hafta önce idrar yolu enfeksiyonu için acile gittim idrar ve kan tahlili yapıldı aşırı iltihap oldugu söylendi 1 tane çok kuvvetli toz kullandım tek kullanımlık 1 haftada 14 taplet cipronatin kullandım geçen hafta pazar günü ilacım tamamen bitti ve 19. Da adet olmam gerekirken 6 gündür adetim geçiyor ve bu gün afedersiniz akıntı ile hafif bir lekelenme geldi siz adet başlangıcı mı yoksa hamilelik belirtisimi
Rabbim gönlüne göre versin canım

Tüm sayfalar yüklendi.