Sorum var 6. hafta kahverengi lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve ÇABUK tarafından oluşturulan 6. hafta kahverengi lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 297 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6. hafta kahverengi lekelenme
Konbuyu başlatan Merve ÇABUK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kifayet
M

Merve ÇABUK

Guest
İyi akşamlar herkese
kızlar ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım, 6. haftadayım bugün bütün gün geçmeyen bi kasık ağrım vardı sağ tarafta. akşam 7 gibi kahverengi leke geldiğini farkettim nedendir acaba yaşayan var mı böyle bi olay biraz tedirgin oldum... ilaç kullanımına da devam ediyorum progestan dex progestan 200 estrofem coraspin ve oksapar kullanıyorum

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi akşamlar herkese
kızlar ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım, 6. haftadayım bugün bütün gün geçmeyen bi kasık ağrım vardı sağ tarafta. akşam 7 gibi kahverengi leke geldiğini farkettim nedendir acaba yaşayan var mı böyle bi olay biraz tedirgin oldum... ilaç kullanımına da devam ediyorum progestan dex progestan 200 estrofem coraspin ve oksapar kullanıyorum
İlaç kullanmana rağmen geldi ise bir doktora görün canım . Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar herkese
Corasprin kullanma o kan sulandırılmış hapı oluyor onun dışında progestronun ve kan haplarini kullanabilirsin kendine dikkat et iyi geceler abla

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Corasprin kullanma o kan sulandırılmış hapı oluyor onun dışında progestronun ve kan haplarini kullanabilirsin kendine dikkat et iyi geceler abla
Canım corasprini kullanması lazım ama çünkü tüp bebek onunkisi zorunlu şuan . Yanlış bilgi verme ❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyi akşamlar herkese
Canim sen doktoruna gorun lekelenme normal değil inşallah sağlıkla alırsın kucağına

K

Kifayet

Guest
Lekelenme olunca ilk soracagin kişi doktorun olsun bol bol su iç progestan fitil kullanıyor musun kasik ağrın olunca kulan hiç çekinme doğuma kadar kulana bilirsin bazı lekeler böbrekten kaynaklı da ola biliyor ben de tüp Bebek yaptım şimdi 24 haftalık 🫄

Tüm sayfalar yüklendi.