6 haftalık gebe lekelenme normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hamiş anne🤲💞🌼 tarafından oluşturulan 6 haftalık gebe lekelenme normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,230 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 6 haftalık gebe lekelenme normal mi
Konbuyu başlatan Hamiş anne🤲💞🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Altı haftalık gebeyim uyku tutmuyor daha ilk kirmizli gibi gördüm şimdi kahve tonları lekelenme var ama normal mi ya
Sen yinede kendine dikkat et derim yerleşme kanamasıda olabilir sen sürekli sırt üstü uzan ayaklar biraz yukarıda dursun ve eğer inkanın olsa doktorada görün şuan bende sekizinci haftamdayım bu uykusuzluk benide mahvetti hiç uyuyamıyorum Rabbim yardımcımız olsun inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayir canim hemen doktora git bak ben sen örgendim bebeyimi melek oldunu 6 hafdasinda leke vurdu herkes dedi korkulu bişiy diyil iygilenmedim şimdi 10 hafdamda dün bildim ki bebeyim 5 hafdasindan melek olmuş bence doktora git sonradan brnimkibi üzülmeni alamani isdemiyorum 😭😭

Bişiy yokdur diyibde evde oturma lütfen brnimkibi uzluleceksin

Bişiy yokdur diyibde evde oturma lütfen brnimkibi uzluleceksin
Ayyy çok üzüldüm yaa Rabbim yeniden nasip etsin inşallah 🤲çok zor Bi durum biliyorum benimde geçen sene öyle olmuştu bebeğimi 10 .haftada kaybetmiştim bebeğim 8.haftada kalmıştı Rabbim busefer başa götürmeyi nasip etsin inşallah hepimize

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Altı haftalık gebeyim uyku tutmuyor daha ilk kirmizli gibi gördüm şimdi kahve tonları lekelenme var ama normal mi ya
Bence doktora git bekleme hiç bu haftalarda kanama görünce hemen doktora gidilmeli riske girme git bir acile baksınlar hem için rahat eder biz şimdi ne desek boş konunun uzmanlarına görünmen daha faydalı senin için 🤗 İnşallah birşey yoktur sorun yoktur bebeğin iyidir inşallah 🤲🤲

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa korkutmayin beni kahverengi tarzındaydi yaaa😏
Canim ayni bendede kahve rengi olmuşdur 6 hafdamda gitmedim 8 hafdamda yine kahve rengde leke oldu yinede gitmedim yerleşme kani sandim dün qirmizi qan geldi bebek 5 hafdasinda kalbi durmuş bak sana diyorum doktora git ben şimdi cok üzülüyorum sabah gürtaj gidicem Alalh senide bebeyinide korusun canm😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gebeliğin hiç bir haftayı da kanama ve lekelenme normal görülmüyor canım doktordan başka kimse bilrmez lekenme neden oluyor diye herkes farkli herkeste yerleşme olmuyor bende de 1 damla geldi ilk haftalar düşük tehlikem vardı millet o kadar kanamaya bebeğini kaybetmiyor bazısında küçücük nokta kadar leke ile kaybediyor ihmsk etme ilaç verir lekelenme yüzünden...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar