6 haftalık gebe lekelenme normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hamiş anne🤲💞🌼 tarafından oluşturulan 6 haftalık gebe lekelenme normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,233 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 6 haftalık gebe lekelenme normal mi
Konbuyu başlatan Hamiş anne🤲💞🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Hamiş anne🤲💞🌼

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğin hiç bir haftayı da kanama ve lekelenme normal görülmüyor canım doktordan başka kimse bilrmez lekenme neden oluyor diye herkes farkli herkeste yerleşme olmuyor bende de 1 damla geldi ilk haftalar düşük tehlikem vardı millet o kadar kanamaya bebeğini kaybetmiyor bazısında küçücük nokta kadar leke ile kaybediyor ihmsk etme ilaç verir lekelenme yüzünden...
Abla böyle sürüp giden bı lekelenme olmadı geçti şuan ayağımın altına yastık koyup uzandim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Abla böyle sürüp giden bı lekelenme olmadı geçti şuan ayağımın altına yastık koyup uzandim
Benimde 10. Haftada pedi dolduracak kadar bir lekelenme olmadı kuzum 1 damla filandı düşün gittim doktor ilaç verdi düşük tehlikesş yüzünden lekelenme neden kaynaklı belli değildi çünkü ilk 3 ay hiç ayağa kalkmadm nerdeyse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Hamiş anne🤲💞🌼

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 10. Haftada pedi dolduracak kadar bir lekelenme olmadı kuzum 1 damla filandı düşün gittim doktor ilaç verdi düşük tehlikesş yüzünden lekelenme neden kaynaklı belli değildi çünkü ilk 3 ay hiç ayağa kalkmadm nerdeyse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Hayırlısı artık bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar