Sorum var 6 haftalık Gebelikte mide bulantısı metpatmit kullanı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamiş anne🤲💞🌼 tarafından oluşturulan 6 haftalık Gebelikte mide bulantısı metpatmit kullanı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,546 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftalık Gebelikte mide bulantısı metpatmit kullanı mı
Konbuyu başlatan Hamiş anne🤲💞🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hamiş anne🤲💞🌼

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık gebeyim mide bulantım çok sağlık ocağına başvurmak zorunda kaldım metpamit önerdi bir sorun olur mu
Neden sağlık ocağına gittin kadın doğum doktoruna git o sana daha iyisini veriri metpamit genelde kalp çarpıntısı. Sonra huzursuzluk hissi veriyor bnde kullnadim doktorum bana kızdı ve şuan hala kalp çarpıntısı yaşıyorum ilac yüzünden bebegim doğalı 3 ay oldu tedavi görüyorum bnce kullanma derim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık gebeyim mide bulantım çok sağlık ocağına başvurmak zorunda kaldım metpamit önerdi bir sorun olur mu
Kullanabilirsin kuzum ama en etkili olan bı mide bulanti ilacı onerebilirim priliam Dr diye bı ilaç doktoruna soyle bunu yazsın sana .. bı kaç gün kullandıktan sonra etkisini göreceksin Allah yardımcın olsun ben de aşırı çektim bu bulantilardan ama.bu ilaç sayesinde daha iyiydim

Hamiş anne🤲💞🌼

Kayıtlı Üye
rank
Prilam almalisin bende prilam kullanıyorum aşırı bulantim var ve gebelikte zarar vermeyen bi ilac
Evet dün gittim kendi doktorum onu verdi kalp atışlarını da duyduk altı hafta üç günlük bir sonraki kontrol 12 haftada Allah'ım izni ile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Prilam almalisin bende prilam kullanıyorum aşırı bulantim var ve gebelikte zarar vermeyen bi ilac
Yatmadan iki tane aliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar