6 haftalık hamileyim kusmam arda arda hic eksilmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ağustos Anneleri kategorisinde Mehbube tarafından oluşturulan 6 haftalık hamileyim kusmam arda arda hic eksilmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 721 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ağustos Anneleri
Konu Başlığı 6 haftalık hamileyim kusmam arda arda hic eksilmiyor
Konbuyu başlatan Mehbube
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehbube

Mehbube

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 6 haftalik hamileyim cok kotu geciriyorum..kusmam gun içersinde 10 kere ..kabizliğim var ustelik kusarken karnimda ağrilar oluşuyor. Hic yemek yiyesim gelmiyor su bile icemiyorum..Bebeye zarar verirmi acaba

Ulduz.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 6 haftalik hamileyim cok kotu geciriyorum..kusmam gun içersinde 10 kere ..kabizliğim var ustelik kusarken karnimda ağrilar oluşuyor. Hic yemek yiyesim gelmiyor su bile icemiyorum..Bebeye zarar verirmi acaba
Canim bende oyle idim 12 hafdada tam olarak keciyo bebeye ziyani yok brbey zaten senin kaninda olan vitaminlerle qidalanir

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim zarar vermez kusmalar ama doktoruna danistinmi hiç bulantı kusma icin falan ilaç yazmadimi benim bu gebeligimde aşırı bulantim oldu ama kusmadim hiç

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe bi zararı olmaz normal durumun yine de bol sıvı almaya çalış bulantı için ilaç yazdırın doktorunuza

Mehbube

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende oyle idim 12 hafdada tam olarak keciyo bebeye ziyani yok brbey zaten senin kaninda olan vitaminlerle qidalanir

Canim zarar vermez kusmalar ama doktoruna danistinmi hiç bulantı kusma icin falan ilaç yazmadimi benim bu gebeligimde aşırı bulantim oldu ama kusmadim hiç
Doktor 1 hafta sonra gel dedi bana usm de bebeyin durumuna bakacak.4 hafta 5 gunluyunde ultrasyona girdim bana dediki doktor embrionun etrafinda 8 mm hematoma var .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hematomam var doktor 1 hafta sonra gel dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğe bi zararı olmaz normal durumun yine de bol sıvı almaya çalış bulantı için ilaç yazdırın doktorunuza
Doktorla konusdum o ilaclarin bi faydasi yokmus kusmaya karsi.1 hafta sonra yeniden ultrasyon yapacak hematom oldugu icin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar