♡♡♡♡♡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan ♡♡♡♡♡ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,757 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ♡♡♡♡♡
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde
B

Babybaby

Guest
Kızlar yavaş yavaş biseyler almış ailem bende almak istiyorum kızıma erkek demişlerdi biz 3 aylıkken almıştık hepsi mavi şimdi bu bebegin erkek biraz evde var biraz daha alsam erken mi bilmiyorum
Bence al derim canim ben 16 haftada cinsiyetini ogrendim yavas yavas alincaklari aldim patronum da getirdi falan ( kendi aldiklarimiz yetmiyo malum fiyatlar ) herseyi yikadim utuledim kemdi bildigime dolabini dizdim hazirladim enerjim yerindeyken yapabiliyoken . Bence sende oyle yap derim cunku herseyini kendin hazirlaya bilmek cok guzel ❤️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bıçağı ilk defa duydum tuzlayanı duydum bebegi teri kokmasın diye gözüne sürme çekeni gördüm bıçak çok tuhaf
Çocuk dogunca gözüne limon suyu damlstılır sürme çekilir yatagın yanına süpürge kuran kerim ve bıçak indirilir ve 50 gün tek bırakılmaz bebek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adam doğru demiş eskiden öyleydi hastaneye gidince kıyafet alınırdı 😂😂
Aynen bencede ses etmedim senbilirdin dedim

Cidden mi ya bak yemin ediyorum öyle birşeyi eşime desem hastaneye gidince alırız diye tavuğun totosuna yumurta gelince mi aklına geldi der kesin buda son dakika yani 😅😅😅
Eskiler öyleymiş 😂😂

Cidden mi ya bak yemin ediyorum öyle birşeyi eşime desem hastaneye gidince alırız diye tavuğun totosuna yumurta gelince mi aklına geldi der kesin buda son dakika yani 😅😅😅
Eskiler öyleymiş 😂😂

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bıçağı ilk defa duydum tuzlayanı duydum bebegi teri kokmasın diye gözüne sürme çekeni gördüm bıçak çok tuhaf
Evet banyo suyuna tuz ya pekmez yada bal dokende ver canım kızıma tuz atmışlar benim ama kızmıştım da hiç terlemez

Bence al derim canim ben 16 haftada cinsiyetini ogrendim yavas yavas alincaklari aldim patronum da getirdi falan ( kendi aldiklarimiz yetmiyo malum fiyatlar ) herseyi yikadim utuledim kemdi bildigime dolabini dizdim hazirladim enerjim yerindeyken yapabiliyoken . Bence sende oyle yap derim cunku herseyini kendin hazirlaya bilmek cok guzel ❤️
Aynen canım ben aldıklarını yıkadım ama ütülemesin son güne bıraktım doğumun son güne bırakıyor herkes aceleci davranmak istemedim ben yavaş yavaş araştıra araştıra almak istedim içime sinsin çok şükür de öyle oldu bebek kıyafetleri aşırı pahalı

Son düzenleme:
H

Hanse nurun annesi

Guest
Daha çok erken hiçbir şey alma 30 Haftalıkken aldım şuan 3 hafta kaldı prensesimi kucağıma almaya allahın izniyle inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar