7+5 günlük ultrason resmi cinsiyet bilen varmı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan 7+5 günlük ultrason resmi cinsiyet bilen varmı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 869 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 7+5 günlük ultrason resmi cinsiyet bilen varmı ?
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Rabbim sağ salim Sağlıkla sıhhatle hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah içimden erkek geçti
Amin abla Allah razı olsun . teşekkür ederim ♥️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ saglim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim 🤲🙏♥️ Daha çok küçük kuzum cinsiyet için Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🤲
Amin Allah razı olsun abla çok sagol 🥰♥️

Bu haftada usg de cinsiyet yorunlamak imkansız gibi birşey canım. Sabırsızsın biliyorum ama daha mercimek tanesi gibi 12. haftaya kadar cinsiyet organları anca oluşuyor
Doğru diyorsun abla .merak işte .tabi gelen yer bebeğe elhamdülillah ♥️🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Rica ederim kuzum💓

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün hastaneye gittim 7+5 günlük olduğumu öğrendim karından. Bu konu hakkında önceden konu açmıştım .
Merhaba öncelikle rabbim sagsalim kavuştursun sizi az çok anlıyorum ama ihtimaller zaten elli elli yani kesin bişey değil erkek gibi hayırlı evlat olsun inşallah tabi bende çok bildiğimden değil karından dedin ultrason kağıdını karnınıza tuttugunuzda sağda kaliyosa erkek solda kaliyosa kız sizinki sağda kaliyo yani sağ tarafa yerleşmiş ama tabiki bı tahmin kesin bişey değil teorilere göre konuşuyorum tutanda var tutmayanda yinede her ikisinede alıştır kendini ben kız istiyordum kız hissediyordum ama 3uncu sipada erkek rabbim hayirlisini versin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın ❤️

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle rabbim sagsalim kavuştursun sizi az çok anlıyorum ama ihtimaller zaten elli elli yani kesin bişey değil erkek gibi hayırlı evlat olsun inşallah tabi bende çok bildiğimden değil karından dedin ultrason kağıdını karnınıza tuttugunuzda sağda kaliyosa erkek solda kaliyosa kız sizinki sağda kaliyo yani sağ tarafa yerleşmiş ama tabiki bı tahmin kesin bişey değil teorilere göre konuşuyorum tutanda var tutmayanda yinede her ikisinede alıştır kendini ben kız istiyordum kız hissediyordum ama 3uncu sipada erkek rabbim hayirlisini versin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın ❤️
Çok teşekkür ederim sağolun kızım da sol tarafıma yerleşmişdi kesesi tam yuvarlakdi .bunda hemen hemen sağ tarafda dediğinz gibi .Rabbim gönlünüze göre versin hayırlısıyla kucağınıza almayi nasip etsin Rabbim Rabbim den gelen herşey güzeldir 🥰♥️🤲

Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün hastaneye gittim 7+5 günlük olduğumu öğrendim karından. Bu konu hakkında önceden konu açmıştım .
Merhaba canım sanırım kese şekline ve bebeyin hangi tarafta olduğundan tahmin edenler var onu sormuşsun. emin değilim amma sağda olursa erkek solda olursa kız diye duydum. tabi ultrasonun nasıl olduğuna bağlıda sağ sol deyişiyor Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım sanırım kese şekline ve bebeyin hangi tarafta olduğundan tahmin edenler var onu sormuşsun. emin değilim amma sağda olursa erkek solda olursa kız diye duydum. tabi ultrasonun nasıl olduğuna bağlıda sağ sol deyişiyor Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin
Evet çok güzel aciklamissiniz teşekkür ederim Allah razı olsun bende öyle duymuştum .♥️🥰

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Allah senden de razı olsun canım 🤲🙏♥️