Sorum var 7, aylık kızım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan 7, aylık kızım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 456 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7, aylık kızım
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bu minik kızım hala kundakla uyuyo onu artık yanımda uyutmak istiyorum sarmaş dolaş kaç defa denedim elleri açık bı şekilde yanına uzanıp piş pis açıp neler yaptım banamisin demiyor illa kundak olup sallanicak sizin bebisleriniz bu ayda nasıl uyuyor
Helal olsun yani maşallah Minağa ben kızımı hayatta kundak yapamadım ayakta sallıyorum emziriyorum memede uyutuyorum ya da öyle uyuyor benim kız

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kayroş gelir koynuma iki emer sonra pıt benimle uyır 😂😂 sabaha kadar 😍😍 bir sağımda bir solunda 2 yaşına kadar beraber yatmayo düşünüyorum 😍😍
Bizde aynı emzirirken ikimizde uyuyp kalıyoruz ilk kızımı ben 5 yaşındayken ayırmıştım yanımdan 4.5 5 yaşına kadar biz hep ikimiz yattık sonrasında ayrılmak zor oluyor ama bizimkisi zaruri bi durumdu ☺️ bence yanına alıştırma canım sonra geceleri rahat edemezsiniz🤭😅🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizde aynı emzirirken ikimizde uyuyp kalıyoruz ilk kızımı ben 5 yaşındayken ayırmıştım yanımdan 4.5 5 yaşına kadar biz hep ikimiz yattık sonrasında ayrılmak zor oluyor ama bizimkisi zaruri bi durumdu ☺️ bence yanına alıştırma canım sonra geceleri rahat edemezsiniz🤭😅🤣
Shahaha sorun yok kuzum zaten 2 yaşına kadar bırakacam yanımda sonra yerine alıştıravam şuan tek yatırmua korkuyorum çünkü tutunup kalkmaua filan çalışıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar