7.hafta hamileyim kahverngi bı akıntı geldi iki kez doktora gittim kesemde kanama gözükmüyor durumu yaşayan varmı bilgi verirmi bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özge& tarafından oluşturulan 7.hafta hamileyim kahverngi bı akıntı geldi iki kez doktora gittim kesemde kanama gözükmüyor durumu yaşayan varmı bilgi verirmi bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7.hafta hamileyim kahverngi bı akıntı geldi iki kez doktora gittim kesemde kanama gözükmüyor durumu yaşayan varmı bilgi verirmi bana
Konbuyu başlatan Özge&
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Özge&

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bişey sorcam sizde oldumu 7. Haftadayim ve kahverengi gibi akinti geldi iki kezz doktora gittim kesemde kanama gözükmüyor durumu yaşayan varmı bilgi verirmi bana.

melolem

Kayıtlı Üye
rank
bnmde başından 10. haftaya kdr oldu şimdi 13 haftalıgm dr progestan verdi yerleşme kanamsı stres ilişki kanlanma yapablyr dinlenin ilacınızı alın verdiyse rahat olun

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bişey sorcam sizde oldumu 7. Haftadayim ve kahverengi gibi akinti geldi iki kezz doktora gittim kesemde kanama gözükmüyor durumu yaşayan varmı bilgi verirmi bana.
Benim annemde de doğuma kadar gelmiş kahverengi akıntı ama hiç bir sıkıntı çıkmamış ultrasonda falan kardeşim de bende masallahimiz var vallahi 😬 merak etme canım tahliller temizse biseycik olmaz ❤️🙏

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması yada geçmiş adet dönemlerinden kalmış olan kurumuş olabilir doktorunuz gerekeni söylemiş ama yine de bol dinlenin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar