🤔🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan 🤔🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 380 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤔🤔
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan F♾️E♾️A

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34 haftalık olduk bebeğin başı aşağıdaydı doğum pozisyonunda ayakları göğsümde hissediyordum bugün sanki yan tarafımda hissediyorum bu normal mi sizce normal doğum istiyorum korktum acaba neden oldu diye

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Kafası tamamen kanala oturmadığı için daha yanlarda hissedebilirsiniz. Sağda solda heryerde hissedilir durumda artık bebek. Son haftalara gelince azalıyor hepsi ama yine yanlarda elleri ayakları oluyor. Benimde 32 den beri doğum pozisyonunda 38. Hafta bitiyor kaburgalarımda yanlarımda heryerde hissediliyor 🙏🥰

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34 haftalık olduk bebeğin başı aşağıdaydı doğum pozisyonunda ayakları göğsümde hissediyordum bugün sanki yan tarafımda hissediyorum bu normal mi sizce normal doğum istiyorum korktum acaba neden oldu diye
Benim ki 32 haftalikken döndü şimdi 37+5deyiz yanlarımda hissediyorum bazen geçen hafta kontroldeyken doktor demişti baş aşağı hala diye değişmemiştir umarım canim kanala tam yerlesmedigi için olabilir belki yanlarda hissetmemiz

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Benim ki 32 haftalikken döndü şimdi 37+5deyiz yanlarımda hissediyorum bazen geçen hafta kontroldeyken doktor demişti baş aşağı hala diye değişmemiştir umarım canim kanala tam yerlesmedigi için olabilir belki yanlarda hissetmemiz
Ya inşallah bı an korktum bebek döndü mü acaba diye teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim icim rahatladı 😊
Kafası tamamen kanala oturmadığı için daha yanlarda hissedebilirsiniz. Sağda solda heryerde hissedilir durumda artık bebek. Son haftalara gelince azalıyor hepsi ama yine yanlarda elleri ayakları oluyor. Benimde 32 den beri doğum pozisyonunda 38. Hafta bitiyor kaburgalarımda yanlarımda heryerde hissediliyor 🙏🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim icim rahatladı 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar