8+5 ama kalp atislari duyulmiyor😥

• Konbuyu başlatan Fatoş şşş
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş şşş tarafından oluşturulan 8+5 ama kalp atislari duyulmiyor😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 8+5 ama kalp atislari duyulmiyor😥
Konbuyu başlatan Fatoş şşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
F

Fatoş şşş

Guest
Merahaba arkadaslar ben gebligin 9 haftasindayim ilk adet tarihime gore ama dun hastaneye gittim kalp atislari duyulmadi bebek çok küçük haftasıyla uymuyor yarın kürtaja gel dedi ama ben beklemek istiyorum bir sorun olurmuki geç döllenme söz konusu var kese 7 haftalıkken gözüktü 9 .1m olarak küçük olduğu için duyulmamış olabilirmi..

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merahaba arkadaslar ben gebligin 9 haftasindayim ilk adet tarihime gore ama dun hastaneye gittim kalp atislari duyulmadi bebek çok küçük haftasıyla uymuyor yarın kürtaja gel dedi ama ben beklemek istiyorum bir sorun olurmuki geç döllenme söz konusu var kese 7 haftalıkken gözüktü 9 .1m olarak küçük olduğu için duyulmamış olabilirmi..
Olabilir canım son adet tarihine göre 9 haftalık olabilir ama bebeğin ne zaman tuttuğu belli olmuyor sonuçta belki 6 7 haftalık daha bilemezsin. Ne yaptın canım?

F

Fatoşşşş

Guest
Olabilir canım son adet tarihine göre 9 haftalık olabilir ama bebeğin ne zaman tuttuğu belli olmuyor sonuçta belki 6 7 haftalık daha bilemezsin. Ne yaptın canım?
Hım evet konturol gittigimde hep 2 hafta geride gözüktü ,daha gitmedim hastaneye cuma gunu gidecem sonuçta bebek var ve çok küçüktü ondan duyulmamıştır dedim bir kaç gün bekliycem

Tüm sayfalar yüklendi.