8 aylık bebek ve soguk su

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan 8 aylık bebek ve soguk su başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 667 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 8 aylık bebek ve soguk su
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 8 aylık bebegım cok su ıcıyo genelde sıcak verıyom ama gecede ıcmek ıstıyo bazen sıcak su o an bulunmuyo bende soguk su verıyom zararı varmı acaba 2 defa mıdesını usuttu sudan mı acaba ,ve sız bebegınız kac aylıkken normal soguk su vermeye basladınız,bu arada soguktan kastım buz dolabı suyu degıl oda sıcaklıgındakı su ama odada soguk
Canım benim oğlum bı yaşına kadar hep hazır su yada kaynatılmış su veryodum.bi yaşından sonra aşırı su içmeye başladı bende artık normal soğuk su vermeye başladım canım su an 20aylik halende çok iciyo biberon dan iciyo bardaktan verince ya elini koyar içine yada yere döker bende o şekilde alistirdim benden çok içiyor valla 🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım gece evımız cok soguk oluyo daha dogrusu soba sondugu an oda soguyo suda soguyo ☺️genelde sıcak su karıstırıp verıyomda cok sık ıcmek ıstedıgı ıcın ozellıkle gece socak su bulunmuyo
Canim sobanın üzerine hep caydanlikta su koy o pek sogumuor ılık oluyor

Merhaba hanımlar 8 aylık bebegım cok su ıcıyo genelde sıcak verıyom ama gecede ıcmek ıstıyo bazen sıcak su o an bulunmuyo bende soguk su verıyom zararı varmı acaba 2 defa mıdesını usuttu sudan mı acaba ,ve sız bebegınız kac aylıkken normal soguk su vermeye basladınız,bu arada soguktan kastım buz dolabı suyu degıl oda sıcaklıgındakı su ama odada soguk
Soğuk su derken dolaptan bahsetmediğimizi varsayarak cevaplıyorum ben her zaman oda ısısında su verdim. Yaz kış Ilıtmadım da soğutmadım da

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlum bı yaşına kadar hep hazır su yada kaynatılmış su veryodum.bi yaşından sonra aşırı su içmeye başladı bende artık normal soğuk su vermeye başladım canım su an 20aylik halende çok iciyo biberon dan iciyo bardaktan verince ya elini koyar içine yada yere döker bende o şekilde alistirdim benden çok içiyor valla 🥰
Benımkıde bana cekmıs sanırım canm cok ıcıyo ☺️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Soğuk su derken dolaptan bahsetmediğimizi varsayarak cevaplıyorum ben her zaman oda ısısında su verdim. Yaz kış Ilıtmadım da soğutmadım da
Dolap suyu deil ya normal bizim içtiğimiz içme suyu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benımkıde bana cekmıs sanırım canm cok ıcıyo ☺️
Aksine bende hiç içmiyorum yazın ortasında bile çay içer su içmem🤣🤣

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dolap suyu deil ya normal bizim içtiğimiz içme suyu

Aksine bende hiç içmiyorum yazın ortasında bile çay içer su içmem🤣🤣
Dolap suyunu bende ıcemıyom yazın bıle ıcemıyom dıslerım sızlıyo ,cocuklarada cermıyom ☺️

Yaa anladım canım odun mu yakiyosunz sadece o çabuk soğur haklısın
Canım odun ve tezek ı yuzden cabk soguyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar