Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İ[email protected] tarafından oluşturulan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 594 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı
Konbuyu başlatan İ[email protected]
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk.

İ[email protected]

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2bucuk aylık hamileyım bbek hala kesede gorunmedj kese dısındada yok doktor hem ultrasonla hemde alttan muane yaptı ama yok bebek buyuk ihtimalle boşgebelık dedi boyle sıkıntı yaşayan varmı bu perşembe yine konturol var eger yine gozukmezse kurtaj dedi 😔

1prenses⏳🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2bucuk aylık hamileyım bbek hala kesede gorunmedj kese dısındada yok doktor hem ultrasonla hemde alttan muane yaptı ama yok bebek buyuk ihtimalle boşgebelık dedi boyle sıkıntı yaşayan varmı bu perşembe yine konturol var eger yine gozukmezse kurtaj dedi 😔
Çok geçmiş olsun inşallah bu sefer huzel sonuclar alirsiniz Rabbim kucaginizi besinizi boş bırakmasın inşallah

İ[email protected]

Kayıtlı Üye
rank

Çok geçmiş olsun inşallah bu sefer huzel sonuclar alirsiniz Rabbim kucaginizi besinizi boş bırakmasın inşallah
Cok teskkur ederim amin inşallah 🤲

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2bucuk aylık hamileyım bbek hala kesede gorunmedj kese dısındada yok doktor hem ultrasonla hemde alttan muane yaptı ama yok bebek buyuk ihtimalle boşgebelık dedi boyle sıkıntı yaşayan varmı bu perşembe yine konturol var eger yine gozukmezse kurtaj ded
Aylık değilde hafta olarak yazsaydın benim bebekte 5 de görülmedi 6da gine gorulmdi 7de kese var kalp atışı yoktu 8 de kalp atışı da duyuldu şimdi 15+5 olduk 9 haftaya kadar bekliyor doktorlar kanda yükselme varsa kesede görülür değerlere bakiyorlarmi

İ[email protected]

Kayıtlı Üye
rank
Aylık değilde hafta olarak yazsaydın benim bebekte 5 de görülmedi 6da gine gorulmdi 7de kese var kalp atışı yoktu 8 de kalp atışı da duyuldu şimdi 15+5 olduk 9 haftaya kadar bekliyor doktorlar kanda yükselme varsa kesede görülür değerlere bakiyorlarmi
6 haftalık suan bende kese doktor guzel buyuyor kese sıkıntı yol dedi hıc
Bende 6+5 suan kese var bebek yok dedi ve ilk gıttıgımde bir kan aldı bir o zmn bakmıştı o kadar gittim sadece ultrasonla bakıp gonderıyor diger hamılelıgımde her gitmemde isterdi doktor bunda anlamadım bu haftadan sonra degiştırmeyı dusunuyorm doktoru

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık suan bende kese doktor guzel buyuyor kese sıkıntı yol dedi hıc

Bende 6+5 suan kese var bebek yok dedi ve ilk gıttıgımde bir kan aldı bir o zmn bakmıştı o kadar gittim sadece ultrasonla bakıp gonderıyor diger hamılelıgımde her gitmemde isterdi doktor bunda anlamadım bu haftadan sonra degiştırmeyı dusunuyorm doktoru
Bebek anca gelisiyo kesede bende ilk gittiğim doktoru degistirdim beni her hafta gel git yapa yapa perişan etti ege üniversitesi hastanesi ne gittim en son orda bebegide keseyide gördüler geç döllenme olduğundan geç oluşmuş bı sıkıntı yok dedi ilk başlarda 8 gün geriden geliyordu en son muanede 4 güne düşmüş tü doktor gününü yakalar dedi 22 kasimda yine kontrolüm var

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
2 bucuk aylik olmuyo ki cnm 6 hafta bir bucuk aylik anca oluyo haftana gore gec dollenmede olabilir burda bazi arkadaslar 9 haftaya kadar duyanlar oldu biraz bekle baska bi dr gorun istersen

Tüm sayfalar yüklendi.