??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinimbenimherseyim. tarafından oluşturulan ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ??
Konbuyu başlatan Ecrinimbenimherseyim.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrinimbenimherseyim.

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar üç gündür bebeğim kıpır kıpır ve çok hafif bi sekilde kramp giriyor kasıklarıma , bu sabah adet sancısı gibi sancım oldu ve geçti bide akıntım var normalmi acaba bu arad 25 ci hafta dayim

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Bende 25+4 benimde maşallah bu aralar hareketli .. Çok hareket ettikten sonra adet sancısı giriyor belime
Benim belime girmedi kasıklarıma girdi sonra dan geçti çok şükür birinci kızım hiç böyle şeyler yasamadigim için merak ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman canım dikkat edin geçen bir arkadaşa da öyle oldu temizlik falan çok yormuş kendini hastaneye gitti şükür birşey yok da dikkat etmek lazımd

Aman canım dikkat edin geçen bir arkadaşa da öyle oldu temizlik falan çok yormuş kendini hastaneye gitti şükür birşey yok da dikkat etmek lazım
Düşük riskim olduğu için hamileliğin başından beri temizlik yapamıyor dum düşük riskim geçti temizlik yapım dedim artık evim berbat durumda şimdide böyle olunca korktum

Tüm sayfalar yüklendi.