Abartıyor muyum ?? Lütfen akıl verin .

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik bebek tarafından oluşturulan Abartıyor muyum ?? Lütfen akıl verin . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,555 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Abartıyor muyum ?? Lütfen akıl verin .
Konbuyu başlatan Minik bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Lohusalığı abarttığımı düşünmüyorum hamileliğinde doğumunda kişiden kişiye değiştiği gibi lohusalık dönemide kişiden kişiye değişir diyebiliriz haberlerde bile lohusayken bunalıp kendini balkondan atan kadını konu almışlardı gördünüz mü bilmem bazılarında aşırı stresli ve bunaltıcı olabiliyor doğumdan sonra çocuğunu görmek istemeyenler bile olabiliyor kıymet konusuna gelince senin kayınvaliden iyi olabilir Allah razı olsun çok yardımcı olmuş ama maalesef benimki öyle değil özel hastanede doğum yapmama kadar sorun haline getirmişti herşeyi oyüzden benim için sadece eşimin annesi ötesi yok yanımda
Benimde eşimin ailesinin deqeri yok qözümde ama qelmesinler istemem oqlunun ewi edebiyle qelsin edebiyle qitsin baş qöz üstüne. Hamileliqi yada lohusaliqi qecmis caqdaki annelerimzde yaşadı aynı erqenlik qibi bu durumu bizler abartiyoruz. Benim kaynanam qeldi caqrmadim kayinbabam da qelecekti kendi wazqecti. Benim için qelmedi qezmeye qeldi. Ama annemin bana werdqi akıl ne olursa olsun kızım ewinin misafiri bisey derse karşılık werme. Yarın bizlerde kaynana kayinbaba olacaqz huyu quzel insanlardan olup qelinimin yanına sıqmak isterim. Bence dar açılı bakışı qenis açılı bakışa çevirelim. Çok şey yaşadım duydum qördum. Neyin ne olduqunu biliyorum ama kendimi yeni nesle uyarlamk istemiyorum.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Benimde eşimin ailesinin deqeri yok qözümde ama qelmesinler istemem oqlunun ewi edebiyle qelsin edebiyle qitsin baş qöz üstüne. Hamileliqi yada lohusaliqi qecmis caqdaki annelerimzde yaşadı aynı erqenlik qibi bu durumu bizler abartiyoruz. Benim kaynanam qeldi caqrmadim kayinbabam da qelecekti kendi wazqecti. Benim için qelmedi qezmeye qeldi. Ama annemin bana werdqi akıl ne olursa olsun kızım ewinin misafiri bisey derse karşılık werme. Yarın bizlerde kaynana kayinbaba olacaqz huyu quzel insanlardan olup qelinimin yanına sıqmak isterim. Bence dar açılı bakışı qenis açılı bakışa çevirelim. Çok şey yaşadım duydum qördum. Neyin ne olduqunu biliyorum ama kendimi yeni nesle uyarlamk istemiyorum.
Doğrudur kuzum ama benim için sevgi ve saygı hak edene verilir benim izmitte kimsem yok diye evlendiğim günden beri ezilmeye çalışılıyorum kaynanamın psikolojik sorunları var daha önce tedavide olmuş sonra geri bırakmış 1 haftadır eşim bile annesiyle görüşmüyor benim ailemi ziyarete gitmem eve yardımcı almam covid olmam onu fazlasıyla rahatsız etmiş eşime benden boşanmasını bile istemişti şimdi ben bu şekilde olan birine nasıl saygı sevgi gösterebilirim ki

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36+3gunluk hamileyim.. ilk gebeliğim. Sorucagim soru hamilelik ilgili değil aslında piskolojik. Eşimle ikimizin ailesi de uzakta yani memlekette. Ve her seferinde birileri geliyor bize misafirliğe . Kuzeni burda okuyor diye iki haftada bir buraya geliyordu. Kuzeni erkek bu arada . Şimdi abisi gelecek iki hafta kalacak . Sonra kayinvalidem ve kayinpederim doğuma gelecek. Kayinpederim doğuma neden gelir ki ? Belki ben sezeryan olacam. Yani beni niye kimse düşünmüyor. Eşime diyorum. Onun cevabı eee ne olmuş oda baban.. iyide kendi babamda gelmeyecek onun torunu değil mi ? Allah için siz söyleyin birşey
Bende aynıyım hamileliğim riskli işten çıktım doktor yatacaksın dedi wc haricinde kalkmicaksin dedi normalde kolaylık olsun diye gelmez insan bunlar hizmet bekliyorlar illaki hamilelikten mi bilmem eski gücüm yok afedersin biterim yere değmiyor yoruluyorum ve zoruma gidiyor işte bu postu görünce bende patladım herkwz birinden hizmet bekliyor yoksa yardıma gelen yok

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kız evi var Burdur da ama canı sıkıldı mi geliyor. Ula diyorum hamileyim yanında uzanamiyorum ayaklarım ödem den şiş bı kere gelirsin bir daha gelirsin ama yeter . İşte öyle yani ezelden beri böyle rahatlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh bizim kiler de gelmiyor ki annemi zor bela doğumuna getirebiliyorum evlendigimden beri daha hiç gelmiyor çünkü fırsat bulamiyor onlardan
Benim annemde ilk doğumda çalışıyordu kaynanam geldi 15 gün başımda kaldı yaşadığım sınırı sitresi anlatamam arada annemde işten gekince kaynanamın bizde kalmasına bana bakmasına laf etti o zaman işten çıksaydın baksaydin dedim diye suçlu belledi 15 gün sonra kocam daha fazla dayanamadı anasını gönderdi esimle baş başa kalmis tık

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur kuzum ama benim için sevgi ve saygı hak edene verilir benim izmitte kimsem yok diye evlendiğim günden beri ezilmeye çalışılıyorum kaynanamın psikolojik sorunları var daha önce tedavide olmuş sonra geri bırakmış 1 haftadır eşim bile annesiyle görüşmüyor benim ailemi ziyarete gitmem eve yardımcı almam covid olmam onu fazlasıyla rahatsız etmiş eşime benden boşanmasını bile istemişti şimdi ben bu şekilde olan birine nasıl saygı sevgi gösterebilirim ki
Ben zaten edebiyle qelsin edebiyle qitsin diyrum kuşum kendini yoluna yol bellems insanı bnde istemem kaynanam yüzüme quluyo bnde onun yuzune qülüyrum. Yaşanmışlıkları lohusaliqa baqlamak erqenliqi abartmak kadar saçma olmaz olasıca qeliyor bna anlatmak istedqm bu bnm yanlış anlaşılmasın 🌺

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben zaten edebiyle qelsin edebiyle qitsin diyrum kuşum kendini yoluna yol bellems insanı bnde istemem kaynanam yüzüme quluyo bnde onun yuzune qülüyrum. Yaşanmışlıkları lohusaliqa baqlamak erqenliqi abartmak kadar saçma olmaz olasıca qeliyor bna anlatmak istedqm bu bnm yanlış anlaşılmasın 🌺
Yok kuzum anladım ben ama konu kaynanam değildi benim lohusalığımda annem vardı yanımda ama onda bile sıkıldım yalnız kalmak istedim bebeğimle sadece kendim ilgilenmek istedim değişik duygular içerisindeydim ama dediğim gibi değişebiliyor kişiden kişiye 😘😘

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36+3gunluk hamileyim.. ilk gebeliğim. Sorucagim soru hamilelik ilgili değil aslında piskolojik. Eşimle ikimizin ailesi de uzakta yani memlekette. Ve her seferinde birileri geliyor bize misafirliğe . Kuzeni burda okuyor diye iki haftada bir buraya geliyordu. Kuzeni erkek bu arada . Şimdi abisi gelecek iki hafta kalacak . Sonra kayinvalidem ve kayinpederim doğuma gelecek. Kayinpederim doğuma neden gelir ki ? Belki ben sezeryan olacam. Yani beni niye kimse düşünmüyor. Eşime diyorum. Onun cevabı eee ne olmuş oda baban.. iyide kendi babamda gelmeyecek onun torunu değil mi ? Allah için siz söyleyin birşey
Valla canım ben doğumda bi kaç gün sonra görümcem ler geldi çok perişan oldum ne kendime ne bebeğe bakabildim
E iyisi ve en güzeli gelmemesi evde tek olmak daha iyi
Geliyosa 2..3 ..ay sonra gelsin

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Varya bu şekilde bu durumda keşke yapabilseniz senin ailemde çıkıp gelse varsın kalabalık olsun onlarda rahatsız olsun hamileyken misafir kim olursa olsun çekilmiyor çok haklisin

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben doğumda bi kaç gün sonra görümcem ler geldi çok perişan oldum ne kendime ne bebeğe bakabildim
E iyisi ve en güzeli gelmemesi evde tek olmak daha iyi
Geliyosa 2..3 ..ay sonra gelsin
Keşke elimde olsa da ben yönlendirebilsem. Sanırım evliliğin en zor tarafı da tek başına karar verememen bircok şeyleri .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Varya bu şekilde bu durumda keşke yapabilseniz senin ailemde çıkıp gelse varsın kalabalık olsun onlarda rahatsız olsun hamileyken misafir kim olursa olsun çekilmiyor çok haklisin
😃😃 Bende öyle yaptım hepsinin gelişini aynı zamana denk getirdim birbirlerinden habersiz.. hepsini tek seferde bitirip kurtulmak. Hem fazla kalmazlar.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum anladım ben ama konu kaynanam değildi benim lohusalığımda annem vardı yanımda ama onda bile sıkıldım yalnız kalmak istedim bebeğimle sadece kendim ilgilenmek istedim değişik duygular içerisindeydim ama dediğim gibi değişebiliyor kişiden kişiye 😘😘
AA benimde bi derdim oldu oqlum babanne babanne diye dolaniyo beni qözü qörmuyo 3 yaşında. Bırakıp qitmeyin diye aqliyo ne halt yiyeceqm şaştım kaldım kaynanam da ha bire pof pofluyo. Oqlumdan soqumak üzereyim 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😖😔

Tüm sayfalar yüklendi.