Acaba adet mi oluyorum ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Acaba adet mi oluyorum ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,035 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba adet mi oluyorum ?
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım kızlar sezeryanla 44 gün oldu 40ımdan 2 hafta öncesinde kanamam bitmişti kahveye yakin geliyordu afedersiniz sonra sariya döndü 2.3 gün beyaz akıntı geldi dün gece karnım çok ağrıdı çok özür dileyerek söylüyorum eşimle birlikte olmuştuk gece karnım ağrıdı bugünde sabah böyle sarımsıda değil bulanık akıntı geldi ama karnım ağrıyor adet mi oluyorum acaba lütfen kusura bakmayın 🙏

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım kızlar sezeryanla 44 gün oldu 40ımdan 2 hafta öncesinde kanamam bitmişti kahveye yakin geliyordu afedersiniz sonra sariya döndü 2.3 gün beyaz akıntı geldi dün gece karnım çok ağrıdı çok özür dileyerek söylüyorum eşimle birlikte olmuştuk gece karnım ağrıdı bugünde sabah böyle sarımsıda değil bulanık akıntı geldi ama karnım ağrıyor adet mi oluyorum acaba lütfen kusura bakmayın 🙏
Benim kanamam araliklarla 3 ay sürdü ilk 40qün yoqun snra anlattqnz şekilde ama aqrim olmamisti. Doqumdan snra soquk almış olabilirmisnz

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bugün oldum 6 ay oldu doğum yapalı çok şükür kendime geldim biraz sancım çok ama iki gün leke geldi benimde ilişki sonrası bugün tam kanamam var insan rahatlıyor ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kanama yoksa adet degildır canım ayaklarını sıcak tut
Sümeyye kekik kaynatın diyen sendin değil mi öyle hatırlıyorum ama 🤔

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bugün oldum 6 ay oldu doğum yapalı çok şükür kendime geldim biraz sancım çok ama iki gün leke geldi benimde ilişki sonrası bugün tam kanamam var insan rahatlıyor ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sümeyye kekik kaynatın diyen sendin değil mi öyle hatırlıyorum ama 🤔
Yok canım ben degildı rezene yazdım ben adet sokturyor diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar