Sorum var Acaba hamilemiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse@bahar tarafından oluşturulan Acaba hamilemiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,030 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba hamilemiyim
Konbuyu başlatan Ayse@bahar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan H.abbaszade

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Adet günüm gecelik 2gun oldu ve belirtileri de yok 3daha beklicem test yaptıracağım ve 3haftadır mide bulantısı çekiyorum
2 gün gecikme için hemen hamilelik diyemeyiz canım mide bulantıları da tek başına belirti değil biraz daha bekle adet olmazsan kan ver kesin sonucu kanda alırsın eczaneden aldığımız testlerde de yanılmalar olabiliyor

.....

Kayıtlı Üye
rank
Adet günüm gecelik 2gun oldu ve belirtileri de yok 3daha beklicem test yaptıracağım ve 3haftadır mide bulantısı çekiyorum
Selamünaleyküm hayırlı günler 🥰 adet günün en az 10 gün geçmesi gerekiyordu on gün geçsin bence eczaneden test al yaptır sonra kontrole gitmeni tavsiye ederim

Ayse@bahar

Kayıtlı Üye
rank
Adet günün geçmiş evde gebelik testi yapmani öneririm
Birkacgun daha belicem pazartesi günü yaparım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selamünaleyküm hayırlı günler 🥰 adet günün en az 10 gün geçmesi gerekiyordu on gün geçsin bence eczaneden test al yaptır sonra kontrole gitmeni tavsiye ederim
Teşekkürler canım

Teşekkürler canım öyle yaparım olmazsa

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Birkacgun daha belicem pazartesi günü yaparım

Teşekkürler canım

Teşekkürler canım öyle yaparım olmazsa
Tmm canım hayırlı haberlerle

Ayse@bahar

Kayıtlı Üye
rank

Ayse@bahar

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaç gün daha beklemenize gerek yok eğer gebelik varsa çok silikte olsa çizgi çıkar buna adet olacak gününüz de dahil pek nadir geç döllenme olduğu zamanlar çıkmıyor
Sabah hafif kanama geldi sonra geçti adet oldum sandım oda başlamadı artık pazartesi gününe kadar beklicem hastaneye kan testine gidecem

Tüm sayfalar yüklendi.