Acaba 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Acaba 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,960 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba 🙄
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar ben dün özele gittim 5 aylık hamileyim cinsiyeti %100 erkek dedi acaba sonradan yanılma payı olur mu alışveriş yapacm bi haftaya kadar inşallah. Kışın ortasında alışveriş yapmak istemiyorum şimdi uygun 🙏😍🤗

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar ben dün özele gittim 5 aylık hamileyim cinsiyeti %100 erkek dedi acaba sonradan yanılma payı olur mu alışveriş yapacm bi haftaya kadar inşallah. Kışın ortasında alışveriş yapmak istemiyorum şimdi uygun 🙏😍🤗
%100 dediyse genelde yanilma olmuyor canım bana da 13 haftalıkken kesin erkek dedi 6 aylik olduk hala erkek🤗

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksınız acaba 🙂 ben ay olarak hesaplamada kafam karışıyor da herkes farklı bişey söylüyor da şuan tam 17 haftalık ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.