Acemi anne ek gıdaya nasıl baslamalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Acemi anne ek gıdaya nasıl baslamalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,338 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acemi anne ek gıdaya nasıl baslamalı
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık bir cadı kizim var teyzeleri ek gıdaya başlıcaz 25 Mart'ta nasıl başlasam ne yapsam kafa da deli sorular
4ay cok erken canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4ay cok erken canım
Simdi 4 aylık 25 martta 6 olacak demi 😅😅

4ay cok erken canım

Simdi 4 aylık 25 martta 6 olacak demi 😅😅
İlk Yogurtla basla canım 1 tatlı kasıgı ver sonra elma armut purelerı havuc patates bal kabağı purelerı sonra cesıtlendır sonra yumurta peynir sebzeler olarak corba pure yaparsın canım

Son düzenleme:

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık bir cadı kizim var teyzeleri ek gıdaya başlıcaz 25 Mart'ta nasıl başlasam ne yapsam kafa da deli sorular
Cnm ben corba sulari verme taraftariyim baharatsiz acisiz corbalardan felan yayla corbasinin suyundan cici bebebe piskuvisinin ezip hirazcik sutle karsitirma pirinc unu yumurtanin beyazindan tuzsuz beyaz peynir felan vere bilirsin kimisi yumurtanin sarisi diyo ama cocuk yutmakta zorluk cekiyo onu bide bana burdaki ebeler bir yasindan once verme demisti yani ben boyle veriyorum genelde

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben corba sulari verme taraftariyim baharatsiz acisiz corbalardan felan yayla corbasinin suyundan cici bebebe piskuvisinin ezip hirazcik sutle karsitirma pirinc unu yumurtanin beyazindan tuzsuz beyaz peynir felan vere bilirsin kimisi yumurtanin sarisi diyo ama cocuk yutmakta zorluk cekiyo onu bide bana burdaki ebeler bir yasindan once verme demisti yani ben boyle veriyorum genelde
Kendin corba yapsan daha iyi bence kendi ıctıgın corbalarda sıvıyag salca tuz hepsi var cicibebelerde seker ve katkı madde var

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Corbaların suyu dedıgın bebege yapılan corba mı yoksa kendimiz ıcin yaptığımız corba mı
Arkadasim ben ikitane cocuk buyuttum kendi yaptigin corbalar cok baharatli degilse onlardanda vere bilirsin 27 haftalik dogan kizim cok saglikli buyuttum ve diger cocuklara gore cokta saglikli kolay kolay hastada olmazlar ben hic oyle hazir purelerden alip vermedim vermemde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar