acı su gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan acı su gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,643 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı acı su gelmesi
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
iyi aksamlar kizlar bir kac saattir fena halde agzima acı su geliyor resmen ya bgun de gun icinde ne yediysem tadı bozuk gibiydi aynı neden oldu acaba midem acayip sekilde yaniyor cok kötüyüm suan ya nasıl gececek neyden oluyor bilgisi olan var mi cok yorgunum fakat bu yüzden uyuyamiyorum bile yardımcı olun kizlar lutfen😔😔

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
iyi aksamlar kizlar bir kac saattir fena halde agzima acı su geliyor resmen ya bgun de gun icinde ne yediysem tadı bozuk gibiydi aynı neden oldu acaba midem acayip sekilde yaniyor cok kötüyüm suan ya nasıl gececek neyden oluyor bilgisi olan var mi cok yorgunum fakat bu yüzden uyuyamiyorum bile yardımcı olun kizlar lutfen😔😔
Salatalık varsa ye ya da ılık süt falan ben öyle yapıyorum cnm

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Salatalık varsa ye ya da ılık süt falan ben öyle yapıyorum cnm
ılık süt içtim cnm az önce yarım saat anca geçirdi sonra tekrar ağrımaya basladi cok kotu ya cok tsk ederim cnm sana💗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Miden eksimis olmalı canim biraz yogurt ye varsa sade soda ic
tmm cnm çok sagl bide sade sodayi deneyeyim tsk ederim tatlim💗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum gebelikten dolayı miden ekşime yapmıştır

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederm canım herqun bitane sade sarıkız içmeni tavsiye ederim hem senin için iyi cnku baya mide yanması eksimesi olack hem bebek icin cok iyi kemik gelisimi için
Anladım cnm çok tsk ederim her gün içeceğim sagl tatlım😊
Rica ederm canım herqun bitane sade sarıkız içmeni tavsiye ederim hem senin için iyi cnku baya mide yanması eksimesi olack hem bebek icin cok iyi kemik gelisimi için

Kuzum gebelikten dolayı miden ekşime yapmıştır
Ayy çok kötüydü tatlım sabaha kadar öldüm resmen istifar da edemiyorum yaktı durdu sürekli böyle mi olacak ki acaba cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anladım cnm çok tsk ederim her gün içeceğim sagl tatlım😊

Ayy çok kötüydü tatlım sabaha kadar öldüm resmen istifar da edemiyorum yaktı durdu sürekli böyle mi olacak ki acaba cnm
Maden suyu içeydin ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gece ne bulduysam yedim içtim valla cnm dün acaba ceyranda Mi kaldım da bu kadar kötü oldum bilemedim gebeliğim boyunca ilk defa bu kadar kötü oldum tatlim
Ben de bazen öyle oluyorum gıdaları çok fazla karıştırıp tüketince oluyor ve maden suyu içiyorum iyi geliyor

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben de bazen öyle oluyorum gıdaları çok fazla karıştırıp tüketince oluyor ve maden suyu içiyorum iyi geliyor
Valla cnm ben dün gece zehirlendim bile sandım bebisim oynamasaydı giderdim yine acile şükür oynuyordu da gitmedim çünkü ne zaman gitsem beni yatiriyorlar dün o kadar birsey de yemedim kaynanam Gil köydeydi onlar yemlik flan getirdi bir onu yedim acaba omu ne yaptı yaa

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla cnm ben dün gece zehirlendim bile sandım bebisim oynamasaydı giderdim yine acile şükür oynuyordu da gitmedim çünkü ne zaman gitsem beni yatiriyorlar dün o kadar birsey de yemedim kaynanam Gil köydeydi onlar yemlik flan getirdi bir onu yedim acaba omu ne yaptı yaa
Kuzum dediğim gibi arada oluyor öyle
Niye yatırıyorlar ki gittiğinde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar