Sorum var Aciii

• Konbuyu başlatan Meryemce8181
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryemce8181 tarafından oluşturulan Aciii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 159 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aciii
Konbuyu başlatan Meryemce8181
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
M

Meryemce8181

Guest
Merhaba ben 13 haftalık hamileyim ama karnım 5 aylık hamile gibi midemden beri şiş ve gergin doktor biraz gazdan dolayı olur dedi ama bilmiyorum ilerleyen aylarda ne yapıcam neden bu kadar şiş ve gerginim😞

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba ben 13 haftalık hamileyim ama karnım 5 aylık hamile gibi midemden beri şiş ve gergin doktor biraz gazdan dolayı olur dedi ama bilmiyorum ilerleyen aylarda ne yapıcam neden bu kadar şiş ve gerginim😞
Kimisininki öyle oluyor ha canım benim bol bol hareket et belki de yediklerin içtiklerin gaz yapıyordur mevsimine göre de giyin hep mi öyle bazen mi

M

Meryemce8181

Guest
Ya genelde böyleyim ne yesem gaz yapıyo ama gaz bu kadar gergin yapar mı karnı,?
Nefes alırken zorlanıyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimisininki öyle oluyor ha canım benim bol bol hareket et belki de yediklerin içtiklerin gaz yapıyordur mevsimine göre de giyin hep mi öyle bazen mi
Valla genelde böyle gaz da var ama anlamadım gerginlik beni zorluyor karnım büyük 5 aylık gibi

Valla genelde böyle gaz da var ama anlamadım gerginlik beni zorluyor karnım büyük 5 aylık gibi

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya genelde böyleyim ne yesem gaz yapıyo ama gaz bu kadar gergin yapar mı karnı,?
Nefes alırken zorlanıyorum.

Ya doktor sadece gaz mi diyor? İşin zor öyleyse bnm 40 gün bir şeyim kaldı bugünler acayip şiştim ne uyuyabiliyorum ne nefes alabiliyorum Allah yardımcın olsun evet gazdan gergin olabilir bende bir ara vardı geçti şükür

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim gorumceminde senin gibi suan 12 haftalik ve asiri gaz sorunu varmis umarim gecer kuzum yoksa senide zorlar😕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar