Sorum var Kızlar aciiil bakarmisiniz

• Konbuyu başlatan Meral Gônúlal
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meral Gônúlal tarafından oluşturulan Kızlar aciiil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 175 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar aciiil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Meral Gônúlal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
M

Meral Gônúlal

Guest
Kızlar bebeğim 12 günlük bugün doktora götürdük sarılık biraz var bol bol emzir dedi bide idrar yolunda enfeksiyon var çok tedirginim nasıl geçer bilmiyorum nolur bilgilendirin doktor enfeksiyon için iğne verdi bide kontrole üc gün sonra getirin dedi hiçbaşina gelen varmi ilk çocuk tedirginim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim 12 günlük bugün doktora götürdük sarılık biraz var bol bol emzir dedi bide idrar yolunda enfeksiyon var çok tedirginim nasıl geçer bilmiyorum nolur bilgilendirin doktor enfeksiyon için iğne verdi bide kontrole üc gün sonra getirin dedi hiçbaşina gelen varmi ilk çocuk tedirginim
Doktorun idrar yolu için bebepe ilaç vermiştir büyük ihtimalle idrar yolundan kaynaklanan bir sarılıktır enfeksiyon gidince oda gider canım yeni doğan sarılığı olsa şuana kadat geçmesi lazımdı çünkü. Benim bbeeğimde geçirdi enfeksiyon geçmediği sürece sarılığı gitmedi 3 ay sarılım yüğznden tedavi gördük korkulacak bir şey değil ve bebeğe 30 40 değerlerine gelmediği sürece sıkıntı yaratmıyor sen bol bol emzir kendin de bol bol su iç bebeğe de fayda eder

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar