Kızlar aciiil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra güneş tarafından oluşturulan Kızlar aciiil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,349 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar aciiil
Konbuyu başlatan Esra güneş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9hatfalık gebeyim, birkaç gündür evde genel temizlik yapıyorum tek başıma maalesef🥺. İki gündür karnımın alt kısmı ve belim çok ağrıyo sizde düşük belirtisi olabilirmi 🥺😢
Kanama falan yoksa düşük değildir bence yeni gebelik bebek yerleşiyor rahminizin bağları geriliyor büyüyor karın ağrısı bel ağrısı olması normal

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9hatfalık gebeyim, birkaç gündür evde genel temizlik yapıyorum tek başıma maalesef🥺. İki gündür karnımın alt kısmı ve belim çok ağrıyo sizde düşük belirtisi olabilirmi 🥺😢
Düşük olmaz inşallah canım 🤲 eğer kanaman yoksa korkma.ama dinlen.
Bende de oluyor çok ayakta durunca, yorulunca.

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dinlene dinlene yap cnm ağır kaldırma çok dikkat ol inşallah düşük falan değildir daha bebeis yeni yerlesiyo ondan olabilir korkma çok dikkat et

Esra güneş

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle hayırlı olsun kuzum 💞
İlk 3 ay baya riskli bir dönem çocuğun yerleşme açısından ev temizlerken yavaş yavaş ve kendini çok yormadan yap büyük bir ihtimalle yorulduğun için olur bundan sonra daha dikkatli ol bol bol dinlen kanama olmadığı sürece korkma rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.