Kızlar aciiil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra güneş tarafından oluşturulan Kızlar aciiil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,369 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar aciiil
Konbuyu başlatan Esra güneş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9hatfalık gebeyim, birkaç gündür evde genel temizlik yapıyorum tek başıma maalesef🥺. İki gündür karnımın alt kısmı ve belim çok ağrıyo sizde düşük belirtisi olabilirmi 🥺😢
Bende 11 haftalık gebeyim cnm birkaç gündür bayağı yoruldum ev işi yaptım sırtım karnım ve kuyruk sokumu kısmı bayağı sızlıyor artık en son dün gece çok korktum dedm acaba birşey mi olacak üstüne sıvı beyaz akıntım bayağı oldu dua ede ede uyumuşum . Ama ben yapmasam da kim yapacak ramazan hazırlığı bizde çörek ekmek falan yapılıyor üstüne misafir ve ev de kirleniyor ayy en son bagiracam isyannnn diye 😭😭😭😭😓

Esra güneş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 11 haftalık gebeyim cnm birkaç gündür bayağı yoruldum ev işi yaptım sırtım karnım ve kuyruk sokumu kısmı bayağı sızlıyor artık en son dün gece çok korktum dedm acaba birşey mi olacak üstüne sıvı beyaz akıntım bayağı oldu dua ede ede uyumuşum . Ama ben yapmasam da kim yapacak ramazan hazırlığı bizde çörek ekmek falan yapılıyor üstüne misafir ve ev de kirleniyor ayy en son bagiracam isyannnn diye 😭😭😭😭😓
Çok geçmiş olsun umarım bişey yoktur, bendede aynı şikayetler var düşük tehlikesinden korktum böyle devam ederse doktora görüncem en son, maksat içim rahat etsin 🥺
inşallah düşük değildir kimse yokmu sana yardim edecek gorumcen filan🙁
yok maalesef kendim yapıyorum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9hatfalık gebeyim, birkaç gündür evde genel temizlik yapıyorum tek başıma maalesef🥺. İki gündür karnımın alt kısmı ve belim çok ağrıyo sizde düşük belirtisi olabilirmi 🥺😢
Bence temizlik konusunu biraz askıya al şu ilk üç ay geçene dek dikkat etmek gerekli 😟 temizlik beklesin bişey olmaz bebek yerlesene kadar beklemek önemli ama düşükte kanama olur diye düşünüyorum yani devam ederse ağrılar bir git görün hem için rahat eder 😟 geçmiş olsun dikkat et kendine

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Yormuşsun kendini dinlenmen gerek. bebeğin sana mesaj yolluyor ''anne yorulduk oturalim artık '' diyor. İlk 3 ay en fazla düşük yaşandığı dönemdir. 1.trimester dönemidir. Yapmak zorundaysan zorlamadan yap. Geç olsun güç olmasın.😇😇

Esra güneş

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle hayırlı olsun kuzum 💞
İlk 3 ay baya riskli bir dönem çocuğun yerleşme açısından ev temizlerken yavaş yavaş ve kendini çok yormadan yap büyük bir ihtimalle yorulduğun için olur bundan sonra daha dikkatli ol bol bol dinlen kanama olmadığı sürece korkma rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻Tşk ederiminşallah diliyorum hepimizin yardımcısı olsun rabbim
Bence temizlik konusunu biraz askıya al şu ilk üç ay geçene dek dikkat etmek gerekli 😟 temizlik beklesin bişey olmaz bebek yerlesene kadar beklemek önemli ama düşükte kanama olur diye düşünüyorum yani devam ederse ağrılar bir git görün hem için rahat eder 😟 geçmiş olsun dikkat et kendine
Tşk ediyorum temizlik bitti bugün şükür, artık rahat kafayla dinleyebilirim şükür😇

Esra güneş

Kayıtlı Üye
rank
Yormuşsun kendini dinlenmen gerek. bebeğin sana mesaj yolluyor ''anne yorulduk oturalim artık '' diyor. İlk 3 ay en fazla düşük yaşandığı dönemdir. 1.trimester dönemidir. Yapmak zorundaysan zorlamadan yap. Geç olsun güç olmasın.😇😇
Evet çok fazla yordum hemde kendimi, bende temizlik takıntısı var maalesef başladımmı dip köşe tertemiz pırıl pırıl olmalı üstelik evim dubleks ve iki takıda tek başıma yaptım ama bitti şükürler olsun bebeğime bişey olmasında bundan sonra bol bol dinlenebilirim inşallah 😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

K
İlk 3 ay istirahat öneriliyor kuzum. Kanama veya lekelenme olmazsa korkma ama bol bol dinle
Amin
Bu ilk aylar çok dikkatli olmalısınız ilk üç ay çok önemli düşük riski daha fazla siz dinlenmeye çalışın tabi cokda uzun süre hareketsiz kalmamak şartıyla rabbim korusun inşa
İlk 3 ay istirahat öneriliyor kuzum. Kanama veya lekelenme olmazsa korkma ama bol bol dinlen
Yok şükür kanamam felan olmadı canım daha iyiyim inşallah tşk ediyorum😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ami
Öncelikle hayırlı olsun kuzum 💞
İlk 3 ay baya riskli bir dönem çocuğun yerleşme açısından ev temizlerken yavaş yavaş ve kendini çok yormadan yap büyük bir ihtimalle yorulduğun için olur bundan sonra daha dikkatli ol bol bol dinlen kanama olmadığı sürece korkma rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amin inşallah tşk ederim 😇

Son düzenleme:

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm ilk 3 ay çok önemli cnm iş yapma dinlen Allah korusun iş yuzunden bebeğine zarar verme.. bu aylar önemli bebek için.. kendini yorma dinlen

Tüm sayfalar yüklendi.