Sorum var Aciil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem Miray tarafından oluşturulan Aciil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 847 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aciil
Konbuyu başlatan Özlem Miray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 3330 doğdu daha Doğuma 9 gün varmış kaşar peyniri ceviz havuç bol bol tüket ki zaten doğana kadar daha hızlı kilo alır nasıl doktormuş o öyle inşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hele bana trizomi 18 yüksek risk dediler doğarsa bile 18 gün yoğun bakımda Yaşar dediler fetal DNA yaptırdım çok şükür temiz geldi oğlum beşbuçuk aylık maşallah gayet sağlıklı dediğiniz gibi saçma sapan şeyleri aklımıza sokuyorlar zehir ediyor

canim içimi rahatLadi valla inşallah benim bebegimde saglikli dogar kilosunu gözüm hiç görmüyo inan ki sadece duam rabbim beyinde ki tüm sıkıntılarini iyileştirsin o kucagima alim emziriyim öyle seyler duydum ki dengeö yerlerde

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank

canim içimi rahatLadi valla inşallah benim bebegimde saglikli dogar kilosunu gözüm hiç görmüyo inan ki sadece duam rabbim beyinde ki tüm sıkıntılarini iyileştirsin o kucagima alim emziriyim öyle seyler duydum ki dengeö yerlerde
Sen içini ferah tut Herşeyin en iyisini Allah bilir inşallah dualarım seninle sağlıkla alırsın kucağına öper koklar emzirir şükredersin🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
kızlar bugun 38+5deyim bebek 3200 kilo ama doktor kucuk dedi zatenn kafasinda sorunlari var ama 3200 cok kücük degil die
düşünüyorum
Canım benim kızım 41 haftalık doğmasına rahmen 3200 doğdu küçük değildi çok fazla zaten sonradan büyüyor kilo alıyor yeterki sağlığı yerinde olsun

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızım 41 haftalık doğmasına rahmen 3200 doğdu küçük değildi çok fazla zaten sonradan büyüyor kilo alıyor yeterki sağlığı yerinde olsun
benim kilosunu gözüm görmüyor sadecee gelişmiyo demesi beyincik oluşmamış demesi üzüyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar