Aciilll yardımm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianneee tarafından oluşturulan Aciilll yardımm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aciilll yardımm
Konbuyu başlatan Yenianneee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masalll

Yenianneee

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık hamileyim , kahverengi şeklinde akıntım geliyor 3 gündür progesteron verdi doktorum kullanan var mı ne şekilde kullandınız bir de bu akıntı normal mi korkmam gerekiyor mu :(

B

Bbb

Guest
1 aylık hamileyim , kahverengi şeklinde akıntım geliyor 3 gündür progesteron verdi doktorum kullanan var mı ne şekilde kullandınız bir de bu akıntı normal mi korkmam gerekiyor mu :(

Hiç kalkma yerinden tuvalet harici ilacını asla asla aksatma. Eğer devam ederse doktorunu ara ve devam ettiğini söyle iğne vs verirler bebeğinin tutunması için. Rabbim evladını sana bağışlasın inşallah.

Ergüven

Kayıtlı Üye
rank
Bende bir aylıkken başlamıştı yaklaşık üç hafta sürdü o süre zarfında ilaç kullandım ve ihtiyaç dışında hicbi iş yapmadım canım inşallah geçecek biseydir bazı gebelikte oluyormus

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun düzenli olarak kullanın bol istirahat edin ve düşünüp strese girmeyin en kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız inşallah buradan

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
O şekil devam etti kürtaj oldum yine hamile kaldım yine kahverengi akıntım vardı hep yattım 33 haftadayım progestanı kullan ihmal etme yat yerinden kalkma

Tüm sayfalar yüklendi.