Acıkta gülelim 😂🤣🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Acıkta gülelim 😂🤣🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,742 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Acıkta gülelim 😂🤣🤣🤣
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende takip ediyorumama fazla yazmıyorum kayroş nasıl napıyo
Kayros yaramazlık yapıyor nasıl olsun çok huysuz aşırı öksürük, ateş , uykusuzluk..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin prensesler nasıl

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kayros yaramazlık yapıyor nasıl olsun çok huysuz aşırı öksürük, ateş , uykusuzluk..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin prensesler nasıl
Geçmiş olsun ya aman bebişler hastalanmasın yaaa kıyamam benim prenseslerde biri okula gider gelir diğeride yaramazlık peşinde dün ilk vukatımızı yaptık ablasının ödevini yırttı iki haftadır yerinde durmuyor artık sürünerek odanın içinde dolanıyor hiç durmuyorbide burnumuz akıyor bi geçmedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun ya aman bebişler hastalanmasın yaaa kıyamam benim prenseslerde biri okula gider gelir diğeride yaramazlık peşinde dün ilk vukatımızı yaptık ablasının ödevini yırttı iki haftadır yerinde durmuyor artık sürünerek odanın içinde dolanıyor hiç durmuyorbide burnumuz akıyor bi geçmedi
Çok geçmiş olsun canım sanada ay Kayra da örümcek aldık evin her yerinde dolap kapaklarını açmaya çalışıyor masanın. Altına giriyor valla canımızı çıkarıyor kısacası 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar