Acil bakar mısınız kizlarrr...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Acil bakar mısınız kizlarrr... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,573 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakar mısınız kizlarrr...
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğum yaptım bugün zorlanmadan büyük abdestimi yaptım az önce lavaboda makatima yakın rahmin sonunda sağdan sola uzunlama et parçası gördüm kızlar bu ne acaba geçer mi 🤔 hemoraoit diyenler var görünce moralim bozuldu ya zaten dikislerim var iyilesmeye çalışıyorum bu et parçasını da görünce moralim alt us

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yeni doğum yaptım bugün zorlanmadan büyük abdestimi yaptım az önce lavaboda makatima yakın rahmin sonunda sağdan sola uzunlama et parçası gördüm kızlar bu ne acaba geçer mi 🤔 hemoraoit diyenler var görünce moralim bozuldu ya zaten dikislerim var iyilesmeye çalışıyorum bu et parçasını da görünce moralim alt us
Hemoroid kuzm 🤦🏻‍♀️. Ben de Kayra yo biraz toparlayım onun için gidecem bende de var 🤦🏻‍♀️

Ah ah aynısı bendede var ve benimki daha kötüsü benimki adet kanaması gibi kanıyor acile gittim bana fitil krem ve şurup yazdı kabız olmaman lazim cnm benimki makatimi kapattı tamamen geçmezse amaliyat dedi 🤷🏼‍♀️

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ayy çok geçmiş olsun kuzum neyden oluyormuş peki

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah aynısı bendede var ve benimki daha kötüsü benimki adet kanaması gibi kanıyor acile gittim bana fitil krem ve şurup yazdı kabız olmaman lazim cnm benimki makatimi kapattı tamamen geçmezse amaliyat dedi 🤷🏼‍♀️
Peki ilaçlarla geçme şansı var mı ki cnm 🤔😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde balım benimde bakalım ilk ilaç kullanmak için doktora gidecem
Vallahi psikolojim alt üst oldu gördüm korkuyorum tekrar alttan muayeneden korkuli rüyam oldu

Benimde balım benimde bakalım ilk ilaç kullanmak için doktora gidecem
Vallahi psikolojim alt üst oldu gördüm korkuyorum tekrar alttan muayeneden korkuli
Ayy çok geçmiş olsun kuzum neyden oluyormuş peki
Bilmiyorum ki kuzum neyden oluyor kadınların nedir çektiği ya varya 😭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Vallahi psikolojim alt üst oldu gördüm korkuyorum tekrar alttan muayeneden korkuli rüyam oldu
Onun için alttan bakmazlar kuzum ki 🤔 yada bakarlar mı

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank

Vallahi psikolojim alt üst oldu gördüm korkuyorum tekrar alttan muayeneden korkuli
Bilmiyorum ki kuzum neyden oluyor kadınların nedir çektiği ya varya 😭
Valla kuzum aynen öyle güzel herseyin başında bir sıkıntı varya bende de korku ve panik başladı doğum yaklaştıkça nasıl edecem diye balım yaa😟😟

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar