Acil bakar mısınızzz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Sarıözkaya tarafından oluşturulan Acil bakar mısınızzz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 392 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Acil bakar mısınızzz
Konbuyu başlatan Sarıözkaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sarıözkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu yerleşme kanaması mı ? Daha önce yaşayan var mı ? Reglime 2 gün var ve ben çok düzenli adet görüyorum. 27 günde olurum. Kasıklarımda çok fazla batma var. Özellikle sağ kasığımda. Ne zaman test yapsam belli olur ? Yardımcı olabilir misiniz fikri olan var mı ?

Ekli dosyalar

• IMG_8250.jpeg
    IMG_8250.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 43

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bu yerleşme kanaması mı ? Daha önce yaşayan var mı ? Reglime 2 gün var ve ben çok düzenli adet görüyorum. 27 günde olurum. Kasıklarımda çok fazla batma var. Özellikle sağ kasığımda. Ne zaman test yapsam belli olur ? Yardımcı olabilir misiniz fikri olan var mı ?
Olabilir benimde iki gebeliğmde de bariz bir sağ kasık batması vardı aniden girerdi sancı sonra giderdi. Regl yaklaştıkta daha dag kötü olmuştum şuan ikinciye gebeyim hep adet olacağım sanmıştım ama olmadım. Şuan varsa çıkar alsında kan testşnde canım erken gebelik testş alırsan onda da çıkar normal kaset teste çıkması için 1 hafta daha beklemen lazım. Her şey gönlünce olsun inşallah 🙏🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
3. Gebeliğimde benimde kasık ağrısı batma oluyordu adetimi beklerken hamile olduğumu öğrenmiştim ama benim yerleşme kanaması 1 damla filan olmuştu tabi herkesinki farklı hakkında hayırlısı olsun inşallah adet günün geçince test yap

Sarıözkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun inşallah bizede haber ver 🌺
Bugün bat günü ama en ufak akıntım yok. Şimdi kaset test yaptım negatif. Birkaç gün daha bekleyeceğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir test daha yaptım çok silik çizgiyi görebiliyor musunuz ? Freely marka kaset test

Hakkında hayırlısı olsun inşallah bizede haber ver 🌺

Ekli dosyalar

• IMG_8300.jpeg
    IMG_8300.jpeg
    840.6 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bat günü ama en ufak akıntım yok. Şimdi kaset test yaptım negatif. Birkaç gün daha bekleyeceğim

Bir test daha yaptım çok silik çizgiyi görebiliyor musunuz ? Freely marka kaset test
Evet silik çizgi görünüyor kaç dk sonra çıktı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adet gecikmen oldu mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar