Sorum var acil bakar msniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saliş Ozi tarafından oluşturulan acil bakar msniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 881 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil bakar msniz
Konbuyu başlatan Saliş Ozi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Saliş Ozi

Kayıtlı Üye
rank
Nasl oldun cnm daha iyimisin gittin mi hastaneye bişey dediler mi
yok tatlım gitmedim bgun hep sağlık ocagi ile ilgilendim anca seker testi yaptırdım şükür guzel cikti enfeksiyon da tamamen gecmis kalsiyum le demir dusuk cikti ona da ilac yazdi doktorum tansiyon sorunum var birazda karin sancim hala devam ediyor ama sanirim cevrede salgin varmis ishal mi ne ondan olabilir dedi o oyle deyince bende gitmedim valla ama şükür dune göre iyiyim tatlım cok tsk ederim düşüncen icin cnn❤️😍

Gamze Hümeyra

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliğinizin 29. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık balkabağı büyüklüğünde.
Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 38 cm ağırlıgı 1300 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliğinizin 29. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık balkabağı büyüklüğünde.
Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 38 cm ağırlıgı 1300 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.