Sorum var acil bakar msniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan acil bakar msniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,636 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil bakar msniz
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum öncelikle çok geçmiş olsun. Dinlenince geçmeyen bir ağrıysa doktora görünmeni tavsiye ederim. Kendini yorduysan, Kabızlık, enfeksiyon,gaz varsa ondan dolayı da ağrı olabilir. Sol tarafına uzan ağrılarını düşünme geçmezse git doktora
Tsk ederim tatlım suan biraz iyiyim ılık suyla duş aldım ağrı gelip gidiyor akıntı yok idrarım da Afedersiniz beyaz temiz yani yürüdük ce rahmim ağrıyor cnm bide belim Üşüyor gibi hissediyorum ağrı yok Pek orda karnımda sadece adet sancısı gibi gel git ağrı var yirtiliyor gibi aynı 😕😕😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftaliksin cnm
26+2 cnm

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
kızlar dun geceden beri adet sancısı gibi sancim var karnim ayrılıyor resmn yurudukce de asagiya kayiyor gibi baya da sert bel agrimda var neyden olabilir bilginiz var mı acile gitmelimiym parolda içtim degisen olmadi
Bəbək yerinə düşmək üzərə ondan.Douş pozisiyonunu alıyor.İsdərsən bi doktora görün.

Tsk ederim tatlım suan biraz iyiyim ılık suyla duş aldım ağrı gelip gidiyor akıntı yok idrarım da Afedersiniz beyaz temiz yani yürüdük ce rahmim ağrıyor cnm bide belim Üşüyor gibi hissediyorum ağrı yok Pek orda karnımda sadece adet sancısı gibi gel git ağrı var yirtiliyor gibi aynı 😕😕😕

26+2 cnm
Amma ərkən.harəkətləri hiss ediyon??

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bəbək yerinə düşmək üzərə ondan.Douş pozisiyonunu alıyor.İsdərsən bi doktora görün.

Amma ərkən.harəkətləri hiss ediyon??
sagl tatlim bgun sağlık ocağındaki doktorum da cok asagi inmiş dedi erken dogum olabilir dikkat et dedi baya korktum bende ama sonuçlar guzel çıktı şükür cnm o yüzden gitmedim bende yurudukce sadece bel ve kasik ağrım var oda dediğin gibi cnm cocuk yerleşmeye basliyor sanirim ondan bakacaz artk hayırlısı cnm cok tsk ederim

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
sagl tatlim bgun sağlık ocağındaki doktorum da cok asagi inmiş dedi erken dogum olabilir dikkat et dedi baya korktum bende ama sonuçlar guzel çıktı şükür cnm o yüzden gitmedim bende yurudukce sadece bel ve kasik ağrım var oda dediğin gibi cnm cocuk yerleşmeye basliyor sanirim ondan bakacaz artk hayırlısı cnm cok tsk ederim
Çok şükür canm.Allah korusun.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Nasl oldun cnm daha iyimisin gittin mi hastaneye bişey dediler mi
yok tatlım gitmedim bgun hep sağlık ocagi ile ilgilendim anca seker testi yaptırdım şükür guzel cikti enfeksiyon da tamamen gecmis kalsiyum le demir dusuk cikti ona da ilac yazdi doktorum tansiyon sorunum var birazda karin sancim hala devam ediyor ama sanirim cevrede salgin varmis ishal mi ne ondan olabilir dedi o oyle deyince bende gitmedim valla ama şükür dune göre iyiyim tatlım cok tsk ederim düşüncen icin cnn❤️😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar