Sorum var Acil bakarmisiniz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf miran tarafından oluşturulan Acil bakarmisiniz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 306 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakarmisiniz kizlar
Konbuyu başlatan Yusuf miran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Yusuf miran

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalik hamileyim ve 2 gündür sancim çok var ama genelde sağ tarafta oluyor ara ara sırtıma agri giriyor mide bulantisi var dün afedersiniz vajinal yoldan sarımsı renkte katı bir akinti geldi ilk hamileliğim olduğu için bilmiyorum dogum sancisi mi değil mi sizce hastaneye gitmelimiyim

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kontrolun ne zaman? Mesela ayaktayken agrin oluyorsa yattiginda, yatarken oluyorsa oturduğunda gecmiyor mu agrilarin? Agrin olunca bu duruma dikkat et. Gecmiyorsa mutlaka bir doktora görün

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalik hamileyim ve 2 gündür sancim çok var ama genelde sağ tarafta oluyor ara ara sırtıma agri giriyor mide bulantisi var dün afedersiniz vajinal yoldan sarımsı renkte katı bir akinti geldi ilk hamileliğim olduğu için bilmiyorum dogum sancisi mi değil mi sizce hastaneye gitmelimiyim
Geçmiş olsun canm devam ediyor sa git bence doktora

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Aslında ağrıların normal ve akıntı gebelikte normal ama katı diyosun bnce hastaneye git

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hala devam ediyor mu şikayetlerin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar