Sorum var Acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra Sözen tarafından oluşturulan Acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 801 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Kübra Sözen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
37.5 günlük hamileyim dün nişanim geldi ama her lavoboya gittiğimde sabah yine geldi üst üste gelmesi normal mi ve ne yapsam sancım artar kızlar yardımcı olurmusunuz benim gibi nişanı üst üste gelen varmı ve kaç güne doğum yaparım acaba
Bence hastaneye git doktorlar bir baksın canım

37.5 günlük hamileyim dün nişanim geldi ama her lavoboya gittiğimde sabah yine geldi üst üste gelmesi normal mi ve ne yapsam sancım artar kızlar yardımcı olurmusunuz benim gibi nişanı üst üste gelen varmı ve kaç güne doğum yaparım acaba
Bence bı kontrole gitmen iyi olur kuzum zamanın gelmiş. Bazı insanlar sancısını bile hissetmiyormuş. İşini şansa bırakma derim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım nişan geldikten sonra bı kaç gün ya da bir hafta içinde doğum gerçekleşiyor kişiye göre değişir tabi. Sen en iyisi hastaneye git nst ye bağlayıp sancı durumuna bakarlar. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum benimde nişanım üst üste gelmişti doğuma 3 gün kala ama üst üste dedigim de pedi dolduracak kadar deil kuzum lekelenme şeklinde

Kübra Sözen

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde aynı canım 3 gün sonra mı doğum yaptin sancın ne zaman geldi canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn inşallah canım ❤️
Herkeste aynı olmuyor ki doktorlar Nisan gelmssj su yada kanama durumunda sancı gelmesini beklemeyin diyorlar sen en azından git baksınlar bir. Aynı gün de doğum olabilir 2 3 gün icnfe de de ama doktora görünmede fayda var nişan geldiği için şuan rahim ağzı enfeksiyina açık oluyor dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.