Acil bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Acil bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 485 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Acil bakarmısınız
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Doğum yapalı 11 gün oldu kanamam az az geliyordu az önce bebeyimi emzirirken aniden su gibi tualetimi yaptkm sandım baktım kanmış geldi durdu bir daha gelmedi aynı durumu yaşayan oldumu hiç?
Canım normal doğum mu yaptın yoksa sezeryan mı benim bildiğim 1 ay kanama olur ama sezeryan ile normal doğum bir mi bilemedim açıkçası

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 11 gün oldu kanamam az az geliyordu az önce bebeyimi emzirirken aniden su gibi tualetimi yaptkm sandım baktım kanmış geldi durdu bir daha gelmedi aynı durumu yaşayan oldumu hiç?
Benim 2 doğumdan sonrada 50 60 gün sürdü ilk kesildi gibi oldu sonra çoğaldı en son bitti bi 15 gün geçti sonra adet oldum

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal doğum mu yaptın yoksa sezeryan mı benim bildiğim 1 ay kanama olur ama sezeryan ile normal doğum bir mi bilemedim açıkçası
Normal doğum canım kan hemin an geldi su gelir gibi dahada gelmrdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 2 doğumdan sonrada 50 60 gün sürdü ilk kesildi gibi oldu sonra çoğaldı en son bitti bi 15 gün geçti sonra adet oldum
kan hemin an geldi su gelir gibi dahada gelmedi canım

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
İçinde biriken kanlar temizleniyor canm zamanla kesilir
İnşallah öyledir canmya ilk kez böle oldu korktum

Bence normal canım ben çok yaşadım geçmiş olsun ❤️🤲
Hakikatenmi ilk doğumumda hiç böyle durumla karşılaşmamıştım ilk kez oldu böyle oldu

Bence normal canım ben çok yaşadım geçmiş olsun ❤️🤲
Hakikatenmi ilk doğumumda hiç böyle durumla karşılaşmamıştım ilk kez oldu böyle oldu
40 a kadar normal canım düzensizlkte iki seneye kadar normal
🙏🙏🙏

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah öyledir canmya ilk kez böle oldu korktum

🙏🙏🙏
Benimde ilk dogumumda böyle oldu bi iki defa bı yirmi günüm filan dolmuştu sonra birden idrar geliyo gibi oldu çok korktum noluyo dedim lavaboya koştum afedersin akıyordu resmen 🥴 parçacıklarda vardı eşime seslendim hemen. Hasta bezi getirdi o gün öyle çok kanamalı geçti doktora gidelimmi dedi gerek yok dedim sonra ablamı aradım durumu anlattım korkma normal dedi kırkın çıkana kadar böyle olacak arada dedi

Tüm sayfalar yüklendi.