Sorum var Acil bakın kizlar bana 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Acil bakın kizlar bana 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 303 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakın kizlar bana 😔
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar mrb ben bugün tam 13 haftalık oldum benim ilk gebeliğim ama iki gündür baya bir pelvik ve kuyruk yerim belim göğüs âğriyor hani göğüsü anladım süt hormonları deniyor ara ara öyle bir agrii giryr ama anlayamadiğim diyer yerlerimde niye bu kadar ağri oluyor anlamadım dayanamiyorum sizce nedendir yarın sabah iyi olmasam dedim gidip gozukecem ama sizin de fikir alayım dedim başina gelen varmı normal mi acaba😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar mrb ben bugün tam 13 haftalık oldum benim ilk gebeliğim ama iki gündür baya bir pelvik ve kuyruk yerim belim göğüs âğriyor hani göğüsü anladım süt hormonları deniyor ara ara öyle bir agrii giryr ama anlayamadiğim diyer yerlerimde niye bu kadar ağri oluyor anlamadım dayanamiyorum sizce nedendir yarın sabah iyi olmasam dedim gidip gozukecem ama sizin de fikir alayım dedim başina gelen varmı normal mi acaba😔
Ağrı sürekli mi oluyor uoksa ara ara gelip gidiyoe mu bende de çom oluyor ama miniğin keyfi yerinde hatta dün çok korktum ağrım var dite akiam ufak ufak tekme attı da anca kendime geldim. Ama bu haftalar da normal canım endişe etme . İçinin rahat etmesi için yinede doktora gözük

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı sürekli mi oluyor uoksa ara ara gelip gidiyoe mu bende de çom oluyor ama miniğin keyfi yerinde hatta dün çok korktum ağrım var dite akiam ufak ufak tekme attı da anca kendime geldim. Ama bu haftalar da normal canım endişe etme . İçinin rahat etmesi için yinede doktora gözük
Önceden ara ara olurdu ama dün baya sürdu rahatsiz edyrdu yaşayan vardır belki dedim fikir alayım devam ederse gidecem doktora.
Seninki tekme atmaya başladi mi ay ne güzel cnm bnm çok sevindim .
Ben pelvik bölgem çok rahatsız oluyorum orda bir damarim iğne batar gibi oluyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.