Acil bı bakarmisinz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zozan taş tarafından oluşturulan Acil bı bakarmisinz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 352 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bı bakarmisinz
Konbuyu başlatan Zozan taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alioth

Zozan taş

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittik eşimle eşimin sperm sayısı düşük ve hareketsizmis tüp Bebek ünitesine gitmemiz gerekiyormuş oraya gidince ne yapılacak nasıl bı tedavi uygulanacak bilen var mı

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittik eşimle eşimin sperm sayısı düşük ve hareketsizmis tüp Bebek ünitesine gitmemiz gerekiyormuş oraya gidince ne yapılacak nasıl bı tedavi uygulanacak bilen var mı
Eşinden sperm alıp canli ve hareketli spermleri seçip sendende yumurta alıp dışarıda dolleyip döllenme gerçekleştiğinde de senin rahmine yerlestiril bebegin tutunma sini bekleyeceklee canim kanda degerlere bakıp yükselme veya azalma varmi ona göre tuttu yada tutmadı onu anliyorlar ablamda birkere yaptırdı tüp bebek bir hafta tutundu sonra düştu bebek değerler kanda düşünce gebelik olmamis dedi dr

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Aslında doktordan doktora farkeden bir süreç. Benim eşimin de durumu öyleydi. Benim de yumurtalarım çok iyi durumda değildi. Doktorum eşime ve bana yaklaşık 6 ay boyunca gıda desteği ve vitamin kullandırdı. Ve 2 haftada bir damardan serum aldık (gençlik iksiri diye bahsediyor sosyetikler). Eşimin değerleri bunlar sayesinde 2 kat arttı ve sonrasında hastane, transfer vs sürecine başladık.

Tüm sayfalar yüklendi.