Acil bi sorum olck

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Otcusevda tarafından oluşturulan Acil bi sorum olck başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,331 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bi sorum olck
Konbuyu başlatan Otcusevda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Benmkide o sekilde sordum. Ilk defa boyle bisiyle karsilastm 28 haftaligm daha korkuyrm yani normal olurmu olmaz mi. Doktorm daha fazla buyumemesne dikkat et dedi ama bilemyrm
Ablam o halde bilmeden 3 doğum yaptı normal 3. Doğumunda patlamış ztn . Ama siz bu konuyu doktorunuzla ayrıntılı konuşun . Bebeğin kafası orayı sıkıştırıp ıkınma refleksiniz başladığı zaman o varis elbette büyüyecek ve patlamaya müsait olacak . Benim dışarda olduğu halde bende korkuyorum doktorumla görüşeceğim inşAllah

Otcusevda

Kayıtlı Üye
rank
Ablam o halde bilmeden 3 doğum yaptı normal 3. Doğumunda patlamış ztn . Ama siz bu konuyu doktorunuzla ayrıntılı konuşun . Bebeğin kafası orayı sıkıştırıp ıkınma refleksiniz başladığı zaman o varis elbette büyüyecek ve patlamaya müsait olacak . Benim dışarda olduğu halde bende korkuyorum doktorumla görüşeceğim inşAllah
Benmkide disarda dudaklarda. Cok sukur icinde degil.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3. Hamileligm ikiside normal oldu ilk defa bu sey ckti bende o yuzdn bu kadr tedrgnm

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3. Hamileligm ikiside normal oldu ilk defa bu sey ckti bende o yuzdn bu kadr tedrgnm
Rabbim yardımcımız olsun inşAllah annelik çok zor . rabbim sağsalim kavuşmayı nasip etsin evlatlarımza

D

Duyguomeraybars

Guest
Gebeligi boyunca vajinasnda varizi olan ve normal dogum yapan varmi acaba.
Benim ilk hamilelikte dudakta çıktı büyüktü ve doktor sıkıntı olmaz dedi normal doğum yaptım.simdi 34 haftalık gebeyim aşırı derece de büyüdü ve ağrıyo,doktoruma sordum,normal doğuma engel değil orda varsa karın içerisine kadar da vardır ve böyle durumlarla ilk defa karşılaşmıyoruz merak etme bişey olmaz dedi ama ben bu haliyle normal doğumu nasıl yapicam bilemiyorum🙁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar