Acil bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa tarafından oluşturulan Acil bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 750 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bilgi
Konbuyu başlatan Doğa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa

Doğa

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 28 haftalık kolları ve bacaklari 26 hftlık olarak ölçüldü 2 hafta geriden geliyor mustafa kekovalıya gidiyorum onunla birlikte 3 doktora daha gittim çok önemli bir sorun olmdığını söylediler bebeğım doğana kadar haftalik genel kontrola gideceğimi söylediler sizce bebeğim de sorun olur mu?

Son düzenleme:

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 28 haftalık kolları ve bacaklari 26 hftlık olarak ölçüldü 2 hafta geriden geliyor özel bi ünlü bi doktora gidiyorum onunla birlikte 3 doktora daha gittim çok önemli bir sorun olmdığını söylediler bebeğım doğana kadar haftalik genel kontrola gideceğimi söylediler sizce bebeğim de sorun olur mu?
Inşallah hiç birşey yoktur canım doktorlarda yok demiş canım inşallah sağlıkla kucagina almayı nasip etsin canım icini ferah rabbim büyük hep dua et dualarim seninle

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Özel bi unlu doktor sıkıntı olmaz dediyse olmaz insallah canım 😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sonradan haftasını yakalıyor zaten haftasıyla uyumlu oluyor gelısımı de ıcını ferah tut

Doğa

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah hiç birşey yoktur canım doktorlarda yok demiş canım inşallah sağlıkla kucagina almayı nasip etsin canım icini ferah rabbim büyük hep dua et dualarim seninle
Teşekkür ederim çok sağolun

Sonradan haftasını yakalıyor zaten haftasıyla uyumlu oluyor gelısımı de ıcını ferah tut
Inşallah olmaz tek duam olmamasından yana

İnşallah olmaz duam olmamasından yana eşimle birlikte çok sarsıldık çünkü ilk başta cüce olbilir dediler çünkü

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 28 haftalık kolları ve bacaklari 26 hftlık olarak ölçüldü 2 hafta geriden geliyor mustafa kekovalıya gidiyorum onunla birlikte 3 doktora daha gittim çok önemli bir sorun olmdığını söylediler bebeğım doğana kadar haftalik genel kontrola gideceğimi söylediler sizce bebeğim de sorun olur mu?
Canım drlar 1 2 hafta önde veya geride olmasını sorun olarak görmüyor bi sıkıntı olmaz inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Doğa

Kayıtlı Üye
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hiçbir şeyde olmaz canım içini ferah tut Allah büyük inşallah. Benim yiğenime sol kolu ve sag bacağı kısa dediler ablama bebeğin özürlü doğacak bebeğini almasını istediler ama ablam dinlemedi doktorları vala çok şükür oğlu iki yaşında dünya tatlısı hiçbir sıkıntısı da olmadı herşey normal yani

Doğa

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbir şeyde olmaz canım içini ferah tut Allah büyük inşallah. Benim yiğenime sol kolu ve sag bacağı kısa dediler ablama bebeğin özürlü doğacak bebeğini almasını istediler ama ablam dinlemedi doktorları vala çok şükür oğlu iki yaşında dünya tatlısı hiçbir sıkıntısı da olmadı herşey normal yani
İnşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar