Acil cevap lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Acil cevap lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevap lütfen
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar ben 9+1 hamileyim ikinci hamileligim. Karın ağrısı var hafif akintim var sırt ağrısı kramplar. Ilk hamileligim böyle değildi normal mi acaba yoksa düşük tehlikesi mi bekliyor beni çok korkuyor endişeleniyorum böyle olan var mı ya da bu durumu bilen 😥

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar ben 9+1 hamileyim ikinci hamileligim. Karın ağrısı var hafif akintim var sırt ağrısı kramplar. Ilk hamileligim böyle değildi normal mi acaba yoksa düşük tehlikesi mi bekliyor beni çok korkuyor endişeleniyorum böyle olan var mı ya da bu durumu bilen 😥
akıntın varsa enfeksiyon oluyor genelde doktor ilaç veriyor fitil ama onu ihmal etme çünlü akıntıyla birlikte enfeksiyon bebeğede geçiyor her gamilrlik bit değil canım ben kızımda çok sıkıntı yaşamadım ama oğlumda sanki hiç hamile değildim sırt ağrısı normal kasık ağrısıda rahim büyüyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
19 haftalık benimki akıntı yok bende ama karnıma kramp giriyor bebek büyüdüğü için doktora gittim hiç birşey yok dedi stres olma dededi senin akıntı var bi git doktora enfeksiyon olmasın

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl akıntın var cnm?

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl akıntın var cnm?
Beyaz yumurta akı gibi. Karın ağrısı çok oluyor sırt ağrısı. Baş ağrısı oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

akıntın varsa enfeksiyon oluyor genelde doktor ilaç veriyor fitil ama onu ihmal etme çünlü akıntıyla birlikte enfeksiyon bebeğede geçiyor her gamilrlik bit değil canım ben kızımda çok sıkıntı yaşamadım ama oğlumda sanki hiç hamile değildim sırt ağrısı normal kasık ağrısıda rahim büyüyor
Tşk ederim canım 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tşk ederim canım 🤗
19 haftalık benimki akıntı yok bende ama karnıma kramp giriyor bebek büyüdüğü için doktora gittim hiç birşey yok dedi stres olma dededi senin akıntı var bi git doktora enfeksiyon olmasın
Tşk ederim canım doktora gideceğim yarın 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.