Sorum var Acil cevap verin çok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aylanin_annisi tarafından oluşturulan Acil cevap verin çok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 783 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevap verin çok korkuyorum
Konbuyu başlatan Aylanin_annisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Aylanin_annisi

Kayıtlı Üye
rank
Rebbim sag salim
kucagna almayi nasib etsin suan hastanedemisin?
Yox canim evdəyəm doğuşun işarələri artıb sistem iynə vururlarki doğuş olmasın uşaqin ciyəri inkişaf elemiyub ona görə həkimim də qorxur deyir 37 həftəyə keçse yaxşı olar səni incitmez allah razi olsun dualarınızı eksiltmeyin heç olmuya 1 həftə qalsın ən ezi 36 heftedeyem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorunun dediğini yap bebeğinin hareketlerinin takip et günde 10 dan az olmamalı ona dikkat et canım başkada yapılacak birşey yok. Sağlıkla hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah 🙏
Amin insallah öylə yapıyorum uzaniyorum serum felan takilti inşallah zamanında doğar doktorum bana bebeğim ın 20 aralika kadar gəlməsi gerektigini söylədi daha 1 ay var çok korkuyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yox canim evdəyəm doğuşun işarələri artıb sistem iynə vururlarki doğuş olmasın uşaqin ciyəri inkişaf elemiyub ona görə həkimim də qorxur deyir 37 həftəyə keçse yaxşı olar səni incitmez allah razi olsun dualarınızı eksiltmeyin heç olmuya 1 həftə qalsın ən ezi 36 heftedeyem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin insallah öylə yapıyorum uzaniyorum serum felan takilti inşallah zamanında doğar doktorum bana bebeğim ın 20 aralika kadar gəlməsi gerektigini söylədi daha 1 ay var çok korkuyorum
can uzan durub gezme hekim
ne deyirse olara emel
ele

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
35+5 haftalik hamileyim 4 sm aciklik var ve ağrılarım var çok korkuyorum daha çok erkən bebek doğum kanalına inmis ama daha oturmamis baş gəlişi bəndə Pilesanta on duvarda çok korkuyorum bebege birşey olurmu lütfən dua edin doktorum uzan dedi aciklik dəvam etməsin dedi benim kalbim küt kut
Sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim camim inşallah bir sorun yaşamazsın doktorunu dinle ve bol bol dinlen kuzum

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
35+5 haftalik hamileyim 4 sm aciklik var ve ağrılarım var çok korkuyorum daha çok erkən bebek doğum kanalına inmis ama daha oturmamis baş gəlişi bəndə Pilesanta on duvarda çok korkuyorum bebege birşey olurmu lütfən dua edin doktorum uzan dedi aciklik dəvam etməsin dedi benim kalbim küt kut

Geçmiş olsun canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin doktorunu dinle bol bol dinlen ☺️

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç endişe etme canım bol bol uzan dinlen rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin sitres de etkiler seni 🌺

Tüm sayfalar yüklendi.