Sorum var Acil, hamiləlik alakali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülər tarafından oluşturulan Acil, hamiləlik alakali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,482 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil, hamiləlik alakali
Konbuyu başlatan Gülər
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Djdjdid

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sıkma canını canm uzan ayaklarinin altına yastık al, Rabbim ne yazdıysa o olur benim bundan önceki bebeğimde hiç unutmam doktra gittim geldim duş almistm bir oturdum şarıl şarıl bir kan boşaldı dedim düşürdüm heralde,yinede düşmedi bebeğim Allah ona ömür yazdysa düşmüyor, yazılmadysa istediğini yap tutamazsın Git inşallah doktrna bizide haberdar et.benimde 5. Haftadan beri kanamam lekelenmem var bir şey olmadı inşallah,bende düşük yaptm sandm..Rabbime sığın hakkında hayırlısını versin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Simdi gidemiyorum ancaq 4 saat sonra gide bilicem

Cok teşekkür ederim ama aqriyiram wimdide, hastaneye 4 saat sonra gide bilicem wimdi gidemiyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Wimdi gidemiyorum 😢😢 4 saat sonra gide bilicem
Yaa tmm kuzum haber et mutlaka

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
4 saat sonra giderim demişti kuzum
Cok teşekkür ederim gidib geldim, riskli hamilelik dedi yarin kan analizi vermem lazim bide 2 gun sora ayni analizi yine vericem Cumartesi de doktora goturecem bakmasi icin iyi cikarsa yawiyacaq demekdir, kotu cikarsa yazdiqim ilaclari birak dedi, duwuk olmamasi icin ilac yazri, magne b 6 falan yazdı, Allahdan hayirlisi bakalim ne olacaq ,uzandim wimdi oyle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

teşekkür ederim ilginiz icin ,gidib geldim, riskli hamilelik dedi yarin kan analizi vermem lazim bide 2 gun sora ayni analizi yine vericem Cumartesi de doktora goturecem bakmasi icin iyi cikarsa yawiyacaq demekdir, kotu cikarsa yazdiqim ilaclari birak dedi, duwuk olmamasi icin ilac yazri, magne b 6 falan yazdı, Allahdan hayirlisi bakalim ne olacaq ,uzandim wimdi oyle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Gülər

Kayıtlı Üye
rank

teşekkür ederim ilginiz icin ,
Sıkma canını canm uzan ayaklarinin altına yastık al, Rabbim ne yazdıysa o olur benim bundan önceki bebeğimde hiç unutmam doktra gittim geldim duş almistm bir oturdum şarıl şarıl bir kan boşaldı dedim düşürdüm heralde,yinede düşmedi bebeğim Allah ona ömür yazdysa düşmüyor, yazılmadysa istediğini yap tutamazsın Git inşallah doktrna bizide haberdar et.benimde 5. Haftadan beri kanamam lekelenmem var bir şey olmadı inşallah,bende düşük yaptm sandm..Rabbime sığın hakkında hayırlısını versin

Amin inwAllah cok teşekkür ederim, gidib geldim, riskli hamilelik dedi yarin kan analizi vermem lazim bide 2 gun sora ayni analizi yine vericem Cumartesi de doktora goturecem bakmasi icin iyi cikarsa yawiyacaq demekdir, kotu cikarsa yazdiqim ilaclari birak dedi, duwuk olmamasi icin ilac yazri, magne b 6 falan yazdı, Allahdan hayirlisi bakalim ne olacaq ,uzandim wimdi oyle ,Rabbim hepimiz icin en hayırlı olani versin inwAllah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

canim tez get hekime hamileikde qanama normal degul
İlac falan yazdilar bakalim ne olacak Allahdan hayirlisi teşekkür ederim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Cok teşekkür ederim gidib geldim, riskli hamilelik dedi yarin kan analizi vermem lazim bide 2 gun sora ayni analizi yine vericem Cumartesi de doktora goturecem bakmasi icin iyi cikarsa yawiyacaq demekdir, kotu cikarsa yazdiqim ilaclari birak dedi, duwuk olmamasi icin ilac yazri, magne b 6 falan yazdı, Allahdan hayirlisi bakalim ne olacaq ,uzandim wimdi oyle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar