Acil Kalpte Parlaklik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ilkemys tarafından oluşturulan Acil Kalpte Parlaklik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,223 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil Kalpte Parlaklik
Konbuyu başlatan Ilkemys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
23+6 haftalik hamileyim bugün perinatolojiye gittim doktor sadece kalpte hafif parlaklik gördüğünü söyledi bu da down sendromlu bebeklerde olabileceğini söyledi hersey Allahtan ama aklımı düşünceler sardı sivi alımını da kabul etmedim daha önce böyle biseyle karşılaşan anneler var mi 🙄
Benim görümceme de demişlerdi ama birşey çıkmadı kızı çok sağlıklı çok şükür bi kaç doktora daha görün güzelim 🥰

C

Cansu28

Guest
Canım hiç üzülme banada aynısını söylediler ve down sendromlu olabilirler dedi hamileliğimi zehir ettiler ama Allah'a çok şükür oğlum sapasağlam çok akıllı 2 yaşında ve sağlıklı kalbini ferah tut ve Allah'a sığın

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim banada demişti biraz parlaklık var diye Dr dediki ama ciddi birsey değil korma dedi bebegimdoğunca kalp Dr götürdük bebegimi kalbine utrossonla baktı net bişey diyemedi bebek küçük olduğu için bana Dr dediki 3 ay sonra tekrar kontrole gel dedi gine cocumu götürdüm Dr baktı birse gözükmüyor dedi kalp kapakcigina duzellmis dedi bide ha sonrayenden getirdedi ama ben daha götürmedi düzelmiş deyince gerek görmedim cok sukur kizim cok iyi simdi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
23+6 haftalik hamileyim bugün perinatolojiye gittim doktor sadece kalpte hafif parlaklik gördüğünü söyledi bu da down sendromlu bebeklerde olabileceğini söyledi hersey Allahtan ama aklımı düşünceler sardı sivi alımını da kabul etmedim daha önce böyle biseyle karşılaşan anneler var mi 🙄
Cnm korkma Down sendromunda sadece kalpte parlaklık tek neden değil korkma zamanla zaten o parlaklık gecer

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğimin 8nCi ayındayım.doktora kontrole gittim.duruyo kalbinde yuvarlak para şeklinde.moralim çok bozuldu.sizin öyle olup geçen var mi

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklerin cogunda görünen bişey ztn ama doğuma kadar gidiyo parlaklık bence korkma canm

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın izniyle birşey yoktur hep öyle şeyler diyorlar ama birsey çıkmıyor üzme kendini 🤗🤗 zaten sıvı alımını eğer bebeği aldırmayı düşünüyorsanız yapılabilir bence yoksa zaten anne karnında bişey yapamıyorlar bebeğe

Sblbzogeyik

Kayıtlı Üye
rank
Canım 23 haftalıktim bana da öyle dedi üniversite araştırmada detaylı ultrason da kardiyoloji baktırdım var ama düzelir dedi bi ay sonra gittim kapanmış dediler dua et aklına bişey getirme sağlıkla doğar inşallah bu arada cuma günü doğum yapicam inşallah 🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben de 20 haftalık iken yaptırdım kalpte parlaklık var denildi ve doktorum 28.hfataya kadar geçer her bebekte gözüküyor dedi 26 haftalık iken gittiğimde parlaklık kaybolmuştu. Nasıl doktorlar var anlamiyorum felaket tellalı gibi🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar