Acil kız çocuk anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Acil kız çocuk anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 977 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acil kız çocuk anneleri
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmas🌼timur

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim inşallah 🤲 ben yatış verirler diye korkuyorum birde çok küçük antibiyotik kaldıracak gücü varmı Allah'ım hickimsenin evladına hastalık vermesin amin 🤲🤲

Sonuçlar çıkmadı henüz bekliyoruz. Tabiki ilaç önerisi olarak sormadım. Nasıl yol izlendi nasi tedavisi oluyor diye yaşayanlardan bilgi edinmek istedim
AMİN CANIM🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 40 çıkmadı dün geceden beri ateşi 37.5
Hastaneye götürdüm kan tahlili temiz çıktı idrali verdik sonuç bekliyoruz doktor idrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi. Sonuç çıkmadı inanın kafayı yiyeceğim ateşten korkuyorum çocuğum rezil oldu damar bulamadılar idrar yolu enfeksiyonu geçirip atlatan varmı nasıl tedavi uyguluyorlar yenidoğan olduğu için biraz tedirginim yaşayan varsa içimi ferahlatın lütfen
Kuzum benim kızda sanırım öyle nasıl anladın yeni öyle bir konu açtım 😔 gazdan mı yoksa idrardan ayırt edemiyorum 🥺🥺

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim kızda sanırım öyle nasıl anladın yeni öyle bir konu açtım 😔 gazdan mı yoksa idrardan ayırt edemiyorum 🥺🥺
Okadar dikkat ettiğim halde idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Ben ateşi vardı götürdüm öyle anladım test yapilmayinca anlamak çok zor. Dilerim birşeyi yoktur kuzucugunun rabbim korusun cümlemizin yavrusunu 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kurban olurum ya minicik of 😢 insallah bisey cikmaz kuzum ates düşürücü daha kullanamiyor mu yenidogan oldugu icin🤔
Bende bilmiyordum canım ama kullanılıyormuş fitil verdi onu kabul etmedim şurup yazdi

Tüm sayfalar yüklendi.