Acil kizlar bakarminisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ponçik anne tarafından oluşturulan Acil kizlar bakarminisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar bakarminisiniz
Konbuyu başlatan Ponçik anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Ponçik anne

Kayıtlı Üye
rank
19 haftalıgim kalbim çok hızlı atıyor günde bu 4 kez 5 kez oluyor çarpıntı gibi sizdede oluyormu

Ponçik anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok mu yoruluyorsun canım
Yok cnm gece uyuduğum yerde tutuyor dün oldu zaten takip ettm 5 defa felan oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bunu doktoruna sorman lazım bu konu da altta yatan nedeni araştırmaları lazm
1 hafta deniycm eğer geçmezse Dr gtcem eşim öyle dedi geçtiğimiz hafta gldm Dr 'dan cnku
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bunu doktoruna sorman lazım bu konu da altta yatan nedeni araştırmaları lazm
1 hafta deniycm eğer geçmezse Dr gtcem eşim öyle dedi geçtiğimiz hafta gldm Dr 'dan cnku

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
19 haftalıgim kalbim çok hızlı atıyor günde bu 4 kez 5 kez oluyor çarpıntı gibi sizdede oluyormu
Canım benim de baslarda hep öyleydi benim ailemde kalp hastası çok var bende de ritim bozukluğu var iş yapsam da yapmasamda otururken yatarken falan çarpıntı oluyordu muayene ettiler takip altındayım suan sıkıntı yok sende kardiyoloji bölümüne bir görün derim

Ponçik anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de baslarda hep öyleydi benim ailemde kalp hastası çok var bende de ritim bozukluğu var iş yapsam da yapmasamda otururken yatarken falan çarpıntı oluyordu muayene ettiler takip altındayım suan sıkıntı yok sende kardiyoloji bölümüne bir görün derim
İnşallah kötü bişi yoktur deniycm bakalm devam ederse gderm

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kötü bişi yoktur deniycm bakalm devam ederse gderm
Insallah yoktur bişey canim bide benim doktorum ben şey demişti bebek büyüdüğü için bu haftalardan itibaren carpinti olması normal dedi fırsat buldukça dinlen bolca dedi sende vakit buldukça dinlen bakalım geçmez ise dinlendigin halde mutlaka görün ama doktora

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kardiyoloji doktoruna gitmelisin bence bende kalp yetmezliği olduğu için kadın doğum doktorum gitmemi söylemişti ilk gebe kaldığımda 3.7. Aylarda Doğum sırasında da kalbime bakmışlardı ihmal etmemek gerekiyor ama eforla da çarpıntı olabiliyor geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar